FinExpert.e15.cz

Rodinné konto od HVB

HVB Bank uvádí na trh nový produkt s názvem Konto RODINA

HVB Bank uvedla na trh nový účet pod názvem Konto RODINA. Jedná se o ojedinělý produkt na českém trhu, který je schopen řídit rodinné či partnerské finance prostřednictvím jednoho produktu. HVB Bank se stala první bankou nabízející zákazníkům možnost obsluhovat kompletně rodinné či partnerské finance jednoduchou formou a mít stálý přehled o stavu financí na účtu.

Konto RODINA je balíček produktů a služeb pro domácnost, který může zahrnovat až tři samostatné účty. Je cenově výhodný a vysoce flexibilní. Klient má možnost výběru ze tří variant produktů, neboť HVB Bank při jeho přípravě myslela na různé druhy domácností. Varianty se liší v počtu účtů, které Konto RODINA obsahuje. Varianta s jedním účtem je určena domácnostem, kde jsou všechny finance společné, naopak varianta se třemi účty osloví domácnosti, kde kromě účtu pro rodinné finance oba partneři vyžadují finanční nezávislost, tedy i vlastní účet.

Podle vyjádření Dany Casimaty, ředitelky odboru Strategie, vývoje produktů a řízení HVB Bank: "HVB Bank měla při vývoji nového produktu na zřeteli stoupající význam cíleného řízení rodinných či partnerských financí. Konto RODINA vychází vstříc potřebám nejen moderní rodiny, ale i partnerům, kteří sdílí společnou domácnost."

Konto RODINA nabízí širokou řadu služeb za poplatek pouhých 94,- Kč, maximálně 124,- Kč měsíčně v závislosti na počtu připojených běžných účtů. Klienti v rámci měsíčního paušálu získají dvě platební karty VISA Classic nebo MasterCard a platební kartu Maestro, tři kanály přímého bankovnictví (internetové, telefonní a GSM banking). Právě GSM Banking HVB Bank je všeobecně hodnocen jako nejkvalitnější poskytovaná služba v této oblasti na českém trhu. V Kontu RODINA jsou dále zvýhodněny poplatky za výběry z bankomatů, za který si banka účtuje 9,-Kč. Navíc je možné vystavit platební kartu i pro dítě od 15 let za zvýhodněnou cenu. Karta umožňuje nastavit nízký limit, takže rodiče nemusí mít obavu, že jim děti zruinují účet. "V oblasti platebního styku mají klienti zdarma zřízení, změnu či zrušení všech trvalých plateb - chceme jim tak co nejvíce ulehčit přechod ze své stávající banky k nám," dodala Dana Casimaty.
 
Zdroj: HVB

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená