FinExpert.e15.cz

Řidiči nad 50 let získávají v Direct pojišťovně zdarma asistenční služby Top Asist

Praha 15. března 2011

Direct Pojišťovna odměňuje zkušené řidiče ve věku nad 50 let tím, že jim k povinnému ručení zdarma věnuje nadstandardní asistenční služby Top Asist. Služba Top Asist poskytuje řidičům pomoc nejen při nehodě a poruše vozidla, ale také například v případě odcizení automobilu, a to v ČR i zahraničí. Řidiči nad 50 let také získají výhodnější cenu povinného ručení i havarijního pojištění, protože mají statisticky nejméně nehod a jezdí nejzodpovědněji.

„Direct Pojišťovna odměňuje řidiče, kteří jezdí zodpovědně a bez dopravních nehod. U řidičů nad 50 let zaznamenáváme výrazně nižší frekvenci nehod než u zbytku našeho portfolia, a proto jsme se je rozhodli odměnit nadstandardními asistenčními službami Top Asist zdarma a výhodnější cenou autopojištění,“ uvedl Radim Kavka, produktový manažer Direct Pojišťovna .

Kromě standardních asistenčních služeb nabízí Top Asist od Direct Pojišťovna také možnost ubytování celé posádky vozidla v hotelu, zapůjčení náhradního automobilu či jízdenek na náhradní dopravu. Pomoc získají klienti Direct Pojišťovna i v případech defektu pneu, záměny nebo vyčerpání paliva či vybití baterie a zamrznutí motoru. Všechny služby jsou platné nejen při potížích v České republice, ale i v zahraničí. Řidiči, kteří dosáhnou 50 let věku, získají službu Top Asist automaticky stejně tak jako zvýhodněnou cenu povinného ručení a havarijního pojištění.

Doporučte známého a získejte měsíc autopojištění zdarma

Nejen pro starší klienty má Direct Pojišťovna výhodné nabídky. Klient, který doporučí svému známému Direct Pojišťovna a ten si poté uzavře autopojistku, získá měsíc pojištění zdarma pro sebe i pro svého známého. Pokud tak Direct Pojišťovna doporučí více lidem, může získat slevu až 12 měsíců. Sleva bude novému klientovi započítána okamžitě při sjednání smlouvy, stávajícímu klientovi při nejbližší obnově smlouvy.

Další výhody pro řidiče u DIRECT Pojišťovny

Direct Pojišťovna je správnou volbou pro zodpovědné řidiče a dokáže ocenit jejich dobré chování na silnici. Všem řidičům, kteří jezdí rok bez nehod, věnuje tři měsíce pojištění dle výběru zdarma. Klienti, kteří si v březnu uzavřou pojištění u Direct Pojišťovna, si mohou si vybrat, zda využijí slevu na pojištění automobilu, motocyklu nebo domácnosti.

Klienti Direct Pojišťovna k povinnému ručení navíc automaticky získávají službu AutoHelp, která výrazně zjednodušuje proces likvidace pojistné události. Řidiči mají také možnost získat unikátní službu Ochrana bonusu, která je chrání před ztrátou bonusu v důsledku pojistné události. 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená