FinExpert.e15.cz

RePůjčka od Equa bank ušetřila klientům již více než 22 milionů korun

Praha 7. února 2013

Díky refinancování úvěrů – RePůjčce, ušetřili její klienti za tři měsíce více než 22 miliónů korun. Průměrná výše úspory se přitom pohybuje přes 20 tisíc korun na úvěru. Díky RePůjčce si klienti na původním úvěru snížili celkové roční náklady (RPSN) v průměru o čtvrtinu.

„Bankovní marže osobních úvěrů jsou v České republice až dvojnásobně vyšší než je běžné v zemích západní Evropy. Proto jsme uvedli na trh půjčku na refinancování, se kterou lze výrazně snížit splátky stávajícího spotřebitelského úvěru. Díky tomuto produktu klienti výrazně ušetří na celkových nákladech na splacení úvěru. Za ušetřené peníze si mohou dopřát například dovolenou, nebo si koupit něco do domácnosti, aniž by si na to museli znovu půjčovat,“ říká Ondřej Hák, ředitel oddělení úvěrových produktů Equa bank. 

Produkt RePůjčka, kterým mohou zájemci refinancovat jakýkoliv stávající úvěr, ať účelový nebo neúčelový, či již konsolidované půjčky, spustila Equa bank v říjnu minulého roku. Klientům umožňuje snížit jejich měsíční splátku až o 25 % při zachování stejné doby splácení. Ušetřit tak mohou až desítky tisíc korun. Navíc při schválení úvěru dostanou od Equa bank bonus 1 000 korun.

S RePůjčkou nejsou spojeny žádné další poplatky. Vedení úvěru je zdarma, stejně tak jeho vyřízení nebo předčasné splacení. K RePůjčce klient získá běžný účet bez poplatku za vedení s unikátním internetovým a mobilním bankovnictvím, platební kartu, se kterou lze zdarma vybírat ze všech bankomatů v ČR, bezplatný platební styk (všechny odchozí a příchozí platby jsou zdarma).

RePůjčku lze získat ve výši od 30.000 do 600.000 korun, na 6 až 84 měsíců. K vyřízení zájemce nepotřebuje prokazovat příjem, úvěr je poskytován bez zajištění. O půjčku lze požádat přes internet (www.equabank.cz), telefon (800 500 900) nebo na pobočkách banky, přičemž proces schválení půjčky netrvá déle než jednu minutu. Equa bank nabízí také pojištění schopnosti splácet, které klienta zajistí v případě nečekaných životních situací.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená