FinExpert.e15.cz

RENAULT LEASING: Financujeme 46 % nových vozů Renault

  • Podíl uzavřených leasingových smluv na nové vozy Renault na celkovém počtu prodaných vozů této značky dosáhl v první polovině roku 2006 již 46 %.
  • Obchodní výsledky Renault Leasing CZ za prvních šest měsíců letošního roku předznamenávají pokračující růst na trhu financování vozidel.
  • Poutavá aktuální nabídka „Premium Leasing“ a „DaciaCREDIT – Nové za staré“
Renault Leasing CZ, dceřiná společnost CAC LEASING a RCI Banque, nabízí prostřednictvím dealerů po celé ČR finanční služby pro široký okruh zákazníků jako jsou soukromé osoby, podnikatelské subjekty či společnosti. Renault Leasing CZ, ve spolupráci s importérem Renault ČR, uvádí na trh atraktivní nabídky financování, které umožňují nákup vozidel značky Renault a Dacia. Značkový leasing je stále vyhledávanější formou financování zmíněných vozidel. Spojení importéra s financující společností umožňuje zákazníkům připravit atraktivnější podmínky financování než v případě nákupu za hotové.

Rostoucí zájem veřejnosti o financování vozidel prostřednictvím leasingu, úvěru či splátkového prodeje potvrzuje i nepřetržitý růst počtu uzavřených smluv. V roce 2005 došlo ve srovnání s rokem 2004 k největšímu nárůstu počtu smluv v historii společnosti Renault Leasing CZ, a to o 66 %. Také období první poloviny roku 2006 vykazuje nárůst v počtu uzavíraných smluv. Zatímco v roce 2005 bylo během prvních šesti měsíců uzavřeno celkem 3 275 smluv na nové a ojeté vozy, v roce 2006 bylo za stejné období uzavřeno 3 340 smluv. „Daří se nám výrazně zvyšovat náš podíl na prodaných vozech Renault i Dacia. Podíl uzavřených smluv na nové vozy Renault na celkovém počtu prodaných vozů této značky dosáhl v první polovině roku 2006 již 46 %,“ dokládá úspěšnost značkového leasingu Mgr. David Hubáček, jednatel společnosti Renault Leasing CZ. U vozů značky Dacia je tento ukazatel obdobný a činí 42 %. V roce 2005 financovala společnost Renault Leasing CZ 41 % prodaných vozů značky Renault a 33 % automobilů Dacia.

Hlavní výhodou značkového leasingu je možnost přípravy produktů, které jsou ve spolupráci s importérem či výrobcem vytvořeny dané značce či modelu přímo na míru. V konečném důsledku pak takováto nabídka přinese klientovi nejen kvalitní produkt, ale ve většině případů i významný benefit, např. ve formě slevy z ceny vozu nebo doplňků či vybavení poskytovaných zdarma.

V průběhu letošního roku bylo na trh uvedeno již několik atraktivních nabídek financování s podporou společnosti Renault ČR. Akce s názvem Premium Leasing, která trvá do konce srpna, umožňuje získat dodatečnou slevu na nové vozy značky Renault až do výše             40 000 Kč. Velmi výhodnou akcí je i nabídka Dacia CREDIT – Nové za staré, kdy zákazník získává dodatečnou slevu na nový vůz v hodnotě 20 000 Kč.  „Speciální nabídky se však netýkají pouze osobních vozů určených individuálním zákazníkům. Na své si přijdou i kupující užitkových vozů, kteří mají v současnosti možnost využít akce se zvýhodněným úročením splátek a s atraktivními sazbami havarijního pojištění. Rovněž pro fleetové zákazníky jsou připraveny produkty na bázi finančního leasingu a úvěru nazvané Business Leasing a Business Credit,“ upřesňuje aktuální výhodné akce Zdeněk Jiroutek, marketingový manažer společnosti Renault Leasing CZ.

Společnost Renault Leasing CZ nabízí zákazníkům možnost financování nových osobních   a užitkových vozů značek Renault a Dacia a ojetých vozů všech značek, a to formou finančního či operativního leasingu, účelového spotřebitelského úvěru nebo splátkového prodeje. Stávající klienti pak mohou využívat věrnostní program, který jim umožňuje uzavírat další smlouvy se zvýhodněním v podobě prodloužené záruky zdarma. Společnost nabízí také zprostředkování kvalitního a cenově výhodného havarijního, zákonného i doplňkového pojištění vozu prostřednictvím služeb svého makléře, společnosti CAC pojišťovací makléřská spol. s r.o. Samozřejmostí je, že pojistné je zahrnováno do splátek a není zatěžováno DPH.

Cílem Renault Leasing CZ pro rok 2006 je udržet pozici dominantní finanční společnosti pro značky Renault a Dacia. Společnost zároveň maximálně podporuje záměry importéra Renault ČR, který chce obhájit své výborné prodejní výsledky a postavení na trhu z minulých let.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená