FinExpert.e15.cz

Renault láká své zákazníky na věrnost

Novinku v podobě věrnostního programu Renault Garance+  nabízí pro své zákazníky Renault Leasing za podpory importéra Renault. Věrnostní program je zdarma a umožňuje bezplatné prodloužení záruky výrobce vozidla, a to i na ojeté vozidla Renault ve stáří do 12 měsíců. Podmínkou je, aby si zájemce po ukončení své leasingové smlouvy s Renault Leasing a CAC LEASING opět zakoupil vůz značky Renault a financoval ho přes společnost Renault Leasing.

Dva roky záruky navíc

Renault Garance+ zahrnuje prodloužení smluvní dvouleté záruky poskytované na nový osobní vůz o další dva roky bez omezení ujetých kilometrů. V případě užitkových vozů se můžete těšit z prodloužené smluvní záruky o jeden rok s omezením ujetí 120 000 km. Příjemnou výjimkou jsou osobní vozy s přepážkou, na které se vztahuje výhoda ve stejném rozsahu jako pro osobní vozy.

Součástí nabídky pro osobní i užitkové vozy je také bezplatné prodloužení asistenčních služeb Renault Assistance, které jsou zákazníkům k dispozici 24 hodin denně na celém území Evropy.

Mezi výhody tak patří např. bezplatné odstranění mechanické nebo elektrické závady, na kterou se vztahuje smluvní záruka výrobce, přičemž neplatíte ani materiál, ani práci, jistota, že nezůstanete na silnici bez pomoci a možnost využít služby v celé evropské síti Renault.

Při prodeji vozidla se prodává i věrnostní program

Věrnostní program je vázaný na vozidlo, což znamená, že při prodeji vozidla přecházejí všechny výhody na nového majitele. Vůz je tedy prodáván v záruce a má při prodeji vyšší hodnotu.

Pro současné zákazníky až při konci leasingu

Stávající klient se o možnosti zařazení do věrnostního programu dozví prostřednictvím nabídkového (věrnostního) dopisu, který obdrží přibližně 2 měsíce před ukončením běžící smlouvy o financování. Výhodu lze uplatnit ve lhůtě 6 měsíců od ukončení stávající smlouvy o financování, a to opakovaně na každý nově pořizovaný vůz Renault v tomto období.

Uplatnění výhody je snadné. Věrnostní dopis stačí předložit u prodejce Renault při koupi vozidla a sepisování nové smlouvy o financování. Zákazník do dvou měsíců od uzavření smlouvy o financování obdrží zákaznickou kartu na Renault Garanci+, kterou se prokazuje v síti autorizovaných partnerů Renault. V případě ztráty dopisu si klienti mohou vyžádat vystavení jeho duplikátu prostřednictvím partnera Renault.

Další článek


 

celkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

Hmm
Petr
6. 10. 2006, 20:02

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená