FinExpert.e15.cz

Rekordní zájem o hypotéky GE Money Bank

Během prvních tří čtvrtletí roku 2007 poskytla GE Money Bank nové hypotéky v celkovém objemu 6,72 mld. korun, což v porovnání s loňským rokem představuje 84% nárůst. Počet nových hypoték se ve stejném období zvýšil o 70 %. Celkem se jedná 4 178 nových hypotečních úvěrů. Za zvýšeným zájmem o hypotéky GE Money Bank stojí především jedny z nejvýhodnějších úrokových sazeb na trhu a průlomová nabídka Refinancování hypoték.

Rekordním obdobím tohoto roku co do objemu uzavřených hypotečních úvěrů byl zatím červen. GE Money Bank v tomto měsíci uzavřela hypotéky v celkové hodnotě 1,034 mld. Kč. Průměrná financovaná částka dosáhla 1,6 milionu korun a dlouhodobě roste. 

„Za výbornými výsledky stojí zejména výhodné úrokové sazby, rychlost, s jakou klientům garantujeme schválení výše hypotéky, a nabídka Refinancování hypoték. Řada lidí je nespokojena s podmínkami, které jim jejich původní banka při otočce úrokové sazby předkládá. GE Money Bank nabízí jako jedna z mála finančních ústavů na českém trhu stejné sazby pro nové i stávající klienty, a proto je produkt Refinancování hypoték vyhledávaný,“ říká Michal Tuček, manažer hypoték GE Money Bank. „Ve velkém zájmu o hypotéky v druhé polovině roku se promítá i očekávané zvýšení DPH v příštím roce. Lidé vědí, že se vyplatí vzít si hypotéku ještě letos,“ dodává Michal Tuček.   

Objem portfolia hypoték GE Money Bank dosáhl k 30. září 2007 částky 20 mld. korun. To v meziročním srovnání znamená navýšení o 47 %. Celkový počet klientů v portfoliu vzrostl o 32 % na 16 tisíc. GE Money Bank se tak dlouhodobě daří posilovat postavení na tuzemském trhu hypotečních úvěrů. 

Od září nabízí GE Money Bank hypotéky se splatností až 40 let. Hypotéku s touto dobou splatnosti lze navíc získat až do výše 85 % ceny financované nemovitosti, což je nejlepší nabídka na českém trhu. Díky prodloužení doby splatnosti a s tím spojeným snížením měsíčních splátek bude nyní hypotéka dostupná i pro klienty s nižšími příjmy. 

V rámci akce, která platí až do 30. listopadu, nabízí GE Money Bank hypoteční úvěry s pětiletou fixací bez poplatku za zpracování. Lidé tak mohou ušetřit tisíce korun. Akční nabídka je určena všem, kteří v současnosti uvažují o hypotéce, a platí pro všechny typy hypoték poskytovaných GE Money Bank.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená