FinExpert.e15.cz

Raiffeisenbank nabízí novým klientům výhodnější podmínky

 Raiffeisenbank (RBCZ) připravila pro nové klienty balíček produktů a služeb KOMPLETKONTO s výhodnějšími podmínkami. U termínovaných vkladů nabízí RBCZ novým klientům zvýšení standardní úrokové sazby až o 1% p.a. Klient, který si do 31. března 2003 zřídí u RBCZ jednu ze tří variant KOMPLETKONTA – Start, Klasik nebo Optimum, získá okamžitý kontokorent do výše 5 tisíc korun (v případě, že splní další podmínky banky, až do výše 100 tisíc korun). Vedení účtu je pro nové klienty po dobu tří měsíců zdarma. Navíc poplatky za platební transakce jsou splatné až k 30. červnu 2003. Další výhodou je vydání mezinárodní platební karty ihned při založení účtu.

 RBCZ nabízí novým klientům tři varianty cenově výhodných balíčků produktů a služeb KOMPLETKONTO. Základem každého balíčku je osobní účet, který v sobě může zahrnovat i službu automatického spoření volných finančních prostředků, s kterými lze navíc volně a pohodlně disponovat prostřednictvím internetového, GSM nebo telefonního bankovnictví. S bankou je tak možné být ve spojení po 24 hodin 7 dní v týdnu a navíc téměř odkudkoli. V rámci balíčků nabízí RBCZ také možnost kontokorentu a vydání mezinárodní platební karty VISA nebo MasterCard zdarma již při založení účtu. Přes KOMPLETKONTO lze provádět běžný platební styk, tedy přijímat platby, zadávat jednorázové platební příkazy nebo například pravidelně hradit poplatky spojené s bydlením. Výhodou je také to, že všechny služby klient získá za jediný měsíční poplatek bez dalších dodatečných plateb. Zdarma lze přejít z nižší varianty na vyšší. KOMPLETKONTO lze založit na kterékoli pobočce Raiffeisenbank.

 Varianta KOMPLETKONTO Start - zahrnuje jednu ze tří služeb elektronického bankovnictví,  mezinárodní elektronickou platební kartu společnosti MasterCard nebo VISA, a to vše za poplatek 45 Kč měsíčně.

 S KOMPLETKONTEM Klasik získá klient automaticky i služby internetového, GSM a telefonního bankovnictví.  Tento balíček zároveň nabízí možnost kontokorentu a vydání elektronické mezinárodní karty. Poplatek je 80 korun za měsíc.

 Nejobsáhlejší je poslední z nabízených balíčků, KOMPLETKONTO Optimum. Za 125 korun měsíčně získá klient nejen vše, co je v balíčku Klasik, ale navíc i embosovanou mezinárodní kartu společnosti MasterCard nebo VISA.

 (Zdroj: tisková zpráva Raiffeisenbank)

 Raiffeisenbank a.s. poskytuje v České republice široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Kromě vlastních bankovních aktivit je součástí finanční skupiny, která nabízí svoje produkty a služby rovněž v oblasti stavebního spoření (Raiffeisen stavební spořitelna), pojištění (UNIQA pojišťovna a.s.) a leasingu (Raiffeisen-Leasing). Jako jeden z devíti finančních ústavů v ČR poskytuje hypoteční úvěry, k nimž sjednává rovněž státní finanční podporu. Na začátku ledna 2003 pracovalo v RBCZ 1032 zaměstnanců. V současnosti má RBCZ 41 obchodních míst rozmístěných rovnoměrně po celém území ČR.

Majoritním akcionářem RBCZ je rakouská finanční skupina RZB Group, vedoucí uskupení na poli komerčního a investičního bankovnictví v celé střední a východní Evropě. RZB Group je členem rakouské bankovní skupiny Raiffeisen, která se v oblasti poskytování finančních služeb pohybuje již více než 100 let. RZB Group působí se svými dceřinými bankovními ústavy ve 12 zemích regionu střední a východní Evropy (Maďarsko, Polsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Rumunsko, Rusko, Ukrajina, Jugoslávie a Slovinsko), které disponují širokou sítí zhruba 500 poboček a více než 300 dalších obchodních míst v jejich specializovaných dceřiných společnostech. Celková bilanční suma bankovní skupiny Raiffeisen dosáhla ke konci roku 2001 více než 44 miliard EUR.

Raiffeisenbank a.s. získala v roce 2002 prestižní ocenění „Rhodos 2002“ za nejpůsobivější image mezi českými bankami. Vyhlašovatelé této soutěže, k nimž patří například vydavatelství Economia či nezávislý institut pro výzkum trhu GfK, se prostřednictvím výzkumu obrátili na reprezentativní skupinu 500 českých top manažerů. Podle jejich názoru právě Raiffeisenbank a.s. nejlépe odpovídá pěti nejdůležitějším kritériím bankovní image (jsou jimi spolehlivost, důvěryhodnost, solventnost, serióznost a přístup ke klientům). V listopadu 2002 získala Raiffeisenbank další ocenění jako druhá nejdynamičtější banka roku 2002. Tato cena byla vyhlašována v rámci soutěže „Banka roku 2002“, jejímž pořadatelem byl internetový časopis Fincentrum. Jednotlivé bankovní domy a finanční instituce na českém trhu hodnotila odborná porota složená z více než 300 odborníků, mezi nimiž byli manažeři, zástupci médií, akademické sféry a státní správy.  Díky své aktivní obchodní strategii v oblasti střední a východní Evropy byla v roce 2001 skupina Raiffeisen vyhlášena americkým časopisem Global Finance nejlepší bankou ve střední a východní Evropě. The Banker, renomovaný  časopis náležející do mezinárodní vydavatelské skupiny Financial Times,  ji v roce 2001 vyhlásil bankou roku 2001 ve střední a východní Evropě.

 

 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená