FinExpert.e15.cz

RAIFFEISENBANK: eKonto, výhodný individuální účet od Raiffeisenbank a eBanky

Raiffeisenbank a eBanka od 24. září nabízí ojedinělý typ účtu pod názvem eKonto.

Cílové skupiny klientů získají celou řadu služeb zdarma, další služby si mohou zřídit zcela dle svých potřeb. Obě banky na podzim připravili celou řadu dalších novinek v úvěrové i spořicí a investiční oblasti.

eKonto je nový typ účtu, který klientům Raiffeisenbank a eBanky umožní získat celou řadu služeb zdarma. „Raiffeisenbank a eBanka se chce zaměřit především na klienty s vyššími příjmy. Tito klienti nyní od banky mohou získat zdarma výhodný účet eKonto s celou řadou dalších služeb,“ uvedl při představení nového účtu člen představenstva Mario Drosc.

Základem eKonta je účet spojený s přímým bankovnictvím eBanky a debetní karta. Přímé bankovnictví eBanky je dlouhodobě nejkvalitnější na českém trhu a získalo celou řadu ocenění. Za tento základní balíček běžný klient zaplatí 93 korun a ostatní služby může dokoupit dle svých potřeb a přání. „Klient tak není vázán žádnými balíčky a neplatí za služby, které nebude využívat,“ dodal Mario Drosc. Čím více služeb tak uživatel eKonta používá, tím méně platí.

Banka však chce zvýhodnit své cílové skupiny klientů, kterým nabídne tento účet s celou řadou dalších bonusů zdarma. V rámci slevového programu 1. kategorie tak klienti k základnímu eKontu získají zdarma i měsíční výpisy a kontokorent a zvýhodněné výběry z cizích bankomatů. V rámci slevového programu 2. úrovně mají klienti navíc možnost získat zdarma embosovanou platební kartu a tři subúčty v cizích měnách. Všechny tyto služby jsou při splnění podmínek pro zařazení do slevového programu zdarma.

Do prvního programu jsou přitom zařazeni všichni klienti, kterým na jejich účet přijde minimálně 20 tisíc korun měsíčně nebo k příchozím platbám přes 15 tisíc Kč budou mít u banky zároveň úvěr ve výši minimálně 50 tisíc korun, hypotéku ve výši 400 tisíc Kč nebo vklady
a investice ve výši 100 tisíc korun. Do druhého zvýhodněného schématu pak spadají všichni klienti s měsíčními příchozími platbami nad 25 tisíc korun nebo hypotékou přes 2 miliony korun nebo s vklady a investicemi přes 500 tisíc korun.

„eKonto je základním stavebním kamenem nabídky banky vzniklé spojením Raiffeisenbank a eBanky. Bude proto využívat i vlastní logo, které kombinuje stávající logo Raiffeisenbank a zároveň vychází z původního loga eBanky,“ dodal Mario Drosc. K účtu budou vydávány i platební karty s vlastním designem. Účet je možné získat na více než 100 obchodních míst eBanky i Raiffeisenbank.

Obě banky na podzim chystají i celou řadu dalších produktových novinek. V úvěrové oblasti nabídnou mj. již tradiční podzimní balíček hypotečních novinek, připraví rovněž speciální účelový úvěr, kterým bude možné financovat např. vybavení bytu, nákup družstevních bytů, ale i investice do zdraví či vzdělání. Novinky jsou připraveny i pro spořicí a investiční oblast. Raiffeisenbank mj. nabídne nové prémiové vklady s garantovaným výnosem či podílové fondy vedené v českých korunách.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená