FinExpert.e15.cz

RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA: Informace o platbách stavebního spoření ke konci roku 2006

Raiffeisen stavební spořitelna upozorňuje klienty na poslední šanci, jak zaplatit stavební spoření za rok 2006 a nepřijít tak o státní podporu.

Můžete si vybrat z těchto způsobů plateb:

Na centrále Raiffeisen stavební spořitelny (Koněvova 2747/99, Praha 3) je možno vložit vklad v hotovosti nejpozději 29. prosince do 16 hodin.
 
Vklad v hotovosti u jiné banky musí být vložen tak, aby prostředky byly na účet stavebního spoření připsány nejpozději 31.12.2006 (záleží na konkrétních podmínkách banky, kde jsou peníze vkládány).
 
Převod z účtu jiné banky musí být uskutečněn tak, aby prostředky byly připsány na účet stavebního spoření nejpozději 31.12.2006 (záleží na konkrétních podmínkách provádění platebního styku v bance, kde je příkaz podán; ze zkušeností doporučujeme podat jej k provedení nejpozději 4 pracovní dny před koncem roku).
 
Také při platbě poštovní poukázkou platí, že platba musí být připsána na účet stavebního spoření nejpozději 31.12.2006, vzhledem k termínům zpracování plateb poštou doporučujeme uhradit poštovní poukázku nejpozději do 20.12.2006
 
Dle platných všeobecných obchodních podmínek RSTS platí, že závazek spořit je plněný i v tom případě, pokud účastník složí ve prospěch svého účtu stavebního spoření vklad u jiného peněžního ústavu nebo poukáže vklad poštovní poukázkou v posledních deseti kalendářních dnech roku a doloží tuto skutečnost stavební spořitelně nejpozději do konce ledna následujícího roku. Pokud tedy vklad nebude připsán ve prospěch účtu stavebního spoření do 31.12.2006, ale byl složen v jiné bance či zaplacen u poštovní přepážky do 31.12.2006, bude stavební spořitelnou zahrnut do předchozího roku jen pokud klient tuto skutečnost doloží do konce ledna roku 2007 stavební spořitelně.

Raiffeisen stavební spořitelna je významným členem skupiny Raiffeisen v České republice a mezinárodní bankovní skupiny Raiffeisen, která provozuje další stavební spořitelny v Rakousku, na Slovensku, v Chorvatsku a Rumunsku.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená