FinExpert.e15.cz

PROFIREAL: Společnost očekává stotisícího klienta

Od roku 2000 půjčila finanční skupina Profireal Group svým klientům téměř 14 miliard Kč.

Pardubice 22. 11. 2007. Finanční společnost Profireal v nebližší době očekává klienta s pořadovým číslem 100 000, který stejnou částku obdrží jako výhru. Že se s případným sjednáním smlouvy nevyplatí otálet, podtrhují slova výkonného ředitele společnosti Profireal, pana Filipa Součka: „Předpokládáme, že stotisícího klienta budeme znát v průběhu prosince a jeho výhra mu tedy zpříjemní již letošní Vánoce“. 

Celkem Profireal poskytl v České republice od roku 2000, kdy se začal na poskytování nebankovních půjček a úvěrů specializovat, svým klientům téměř 130 tisíc půjček a úvěrů a téměř 70 tisíc revolvingů v celkové hodnotě 8,4 mld. Kč. „Zhruba 30 procent klientů si u nás půjčilo opakovaně. A máme i několik věrných zákazníků, kteří u nás čerpají již pátou nebo šestou půjčku“ připomněl Filip Souček, výkonný ředitel společnosti Profireal.

Nejenom výhra 100 tisíc Kč čeká v závěru letošního roku na jednoho z nových klientů Profirealu. V rámci zimní akce zároveň každý desátý klient obdrží mobilní telefon NOKIA 6080. Šanci má každý, kdo v období od 1. listopadu do 21. prosince uzavře smlouvu o půjčce či úvěru se společností Profireal. I v tomto případě se vyplatí spěchat. Profireal pro své nové klienty totiž připravil rovnou stovku nových mobilů.   

Za prvních deset měsíců Profireal v České republice poskytl svým klientům půjčky a úvěry o celkovém objemu přesahujícím 1,6 mld. Kč. V loňském roce to ve stejném období bylo 1,3 mld. Kč, což znamená růst o 23 %.

Profireal je členem Profireal Group – nadnárodní finanční skupiny, která se specializuje na finanční služby. Divize Profireal se zabývá poskytováním úvěrů a půjček jak soukromým osobám, tak podnikatelům. Posledních pět let významně expanduje. Po otevření pobočky na Slovensku v roce 2001 následovalo v roce 2004 zahájení poskytování úvěrů v Polsku, na konci roku 2006 poskytl Profireal první úvěr také v Bulharsku a v roce 2007 získala pobočka v Rumunsku bankovní licenci pro poskytování půjček, kde výplata první půjčky je plánována ještě do letošních Vánoc. Divize Profidebt se zabývá odkupem a správou retailových pohledávek, působí v České republice a na Slovensku.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená