FinExpert.e15.cz

Přepis smluv na plyn a elektřinu vyřídíte i z domu. Díky unikátní aplikaci

(Inzerce) Spousta dokumentů, složité vyplňování, čekání a stres. Představujete si takto přepis smlouvy na plyn a elektřinu i vy? Potom máme dobrou zprávu. Vyšla totiž nová aplikace RWEpřepis.cz, která usnadní převod energií všem odběratelům.
Přepis smluv na plyn a elektřinu vyřídíte i z domu. Díky unikátní aplikaci

Také jste někdy řešili podobnou situaci? Stěhujete se a všechny dokumenty máte rozmístěné po banánových krabicích. Přitom jednou z prvních věcí, na které je třeba myslet, je převod energií. Ještě před pár měsíci byste museli projít více či méně složitým papírováním a připravit se, že zařizování potrvá od 1 do 30 kalendářních dní. Dnes vám stačí trocha času a připojení k internetu.

Přepis energií zvládnete s RWE aplikací za pár minut

Novinka, kterou RWE spustila počátkem letošního roku, zjednoduší život především lidem, kteří se právě stěhují, pronajímají svou nemovitost, případně potřebují z různých důvodů převést platné smlouvy na jiného člena domácnosti. Přepis energií nyní zabere pouze několik minut, a je dokonce možné převést smlouvy na zemní plyn a elektřinu současně.

Intuitivní ovládání zjednoduší vyplňování

„Vyšli jsme vstříc přáním našich zákazníků a nabízíme jim řešení jednoho z jejich nejčastějších a zároveň nejsložitějších servisních požadavků. Nová aplikace přepis smluv významně usnadnila a reakce jsou velmi pozitivní,“ řekl David Konvalina, ředitele RWE pro maloobchod a marketing.

Největší předností aplikace je snadné intuitivní ovládání. Zákazníci, kteří ji vyzkoušeli, také ocenili, že nemusejí kvůli přepisu nikam chodit a mohou vyřešit vše v klidu a pohodlí domova. Což tedy v případě stěhování znamená spíš laptop na nejbližší krabici od banánů.

Aplikace, která pomůže opravdu každému

Aplikace RWEpřepis.cz slouží pro přepisy smluv na nové odběratele. Jejím prostřednictvím tedy nelze provádět samostatné úkony, jako je například ukončení, nebo naopak uzavření nové smlouvy. Její velkou výhodou ovšem je, že ji mohou využívat i zákazníci jiných dodavatelů energií. Není omezena pouze pro zákazníky RWE.

 K přepisu stačí pouze faktura z nového místa spotřeby

„Je to skutečně jednoduché. K přepisu smlouvy stačí zákazníkům pouze jedna faktura z nového místa spotřeby. Když si přece jen nebudou s vyplněním formuláře vědět rady, mohou do aplikace zadat svůj telefon. Obratem se jim ozve naše podpora,“ doplňuje David Konvalina.

Pro hladký průběh přepisu je vhodné, aby se spolu původní a nový odběratel domluvili a spolupracovali na odhlášení a přihlášení odběrného místa ve stejném čase.

RWEpřepis.cz vygeneruje potřebné formuláře stiskem tlačítka

Po vyplnění formulářů se vám automaticky vygenerují všechny potřebné dokumenty. Potom už stačí jen vybrat jeden ze tří možných způsobů jejich podpisu. Buď si je vytisknete sami, nebo si je necháte zaslat k podpisu poštou, případně můžete dokumenty podepsat v libovolném z 29 zákaznických center RWE.

A co vy? Dáte raději přednost přepisu energií postaru, nebo využijete nové řešení od RWE?

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená