FinExpert.e15.cz

Přehled: Jaké novinky si připravily pojišťovny?

Pojistit si můžete téměř vše - od majetku až po zdraví.
Přehled: Jaké novinky si připravily pojišťovny?

Nabídka pojištění na trhu je opravdu široká. Pojistit si můžete téměř vše - od majetku až po zdraví. Jaké novinky si pro nás nachystaly pojišťovny na tento rok?

Pojišťovna české spořitelny

Pojišťovna české spořitelny slibuje dospělým vyplacení dvojnásobného či dokonce trojnásobného odškodnění pojistné částky v případě úrazu při dlouhodobém léčení. Nově je také možné v případě trvalých následků kombinovat pojištění s plněním od 0,5 % trvalého poškození s plněním od 10 % trvalého poškození zároveň na jedné smlouvě.

"U pojištění velmi vážných onemocnění dětí v případech souvisejících s vrozenými dispozicemi a u hospitalizace dětí z důvodu vrozených vad rušíme dosud platnou výluku. Peníze z pojistky vyplatíme, pokud lékaři vrozenou vadu nediagnostikují ani neléčí před počátkem pojištění. Platí to pro všechny pojistné události, které nám od začátku roku nahlásí naši noví i stávající klienti," dodává tisková mluvčí Jana Jirásková.

Allianz

"Všem našim klientům poskytujeme 12procentní slevu na cestovní pojištění. A všem ostatním, kteří chtějí přejít v rámci povinného ručení od konkurence do Allianz, nabízíme podporu prostřednictvím webu www.chciallianz.cz , kde si mohou po zadání registračního čísla svého auta zjistit, kdy je ta správná doba pro uzavření nové smlouvy," říká Václav Bálek, tiskový mluvčí Allianz pojišťovny.

Kooperativa

Tato pojišťovna má pro své klienty připravené novinky v životním pojištění. Jsou jimi speciální balíčky PRO NI (rakovina prsu, rakovina dělohy, rakovina děložního čípku a další) a PRO NĚJ (rakovina prostaty, rakovina varlat a další). Balíčky také zahrnují vrozené vady narozených dětí, úmrtí rodičky nebo plnění v případě narození vícerčat.

"Od ledna rovněž došlo k úpravě nejoblíbenějšího připojištění pro případ pobytu v nemocnici. Nově Kooperativa vyplácí pojistné plnění již od první půlnoci strávené v nemocnici a zvýhodněni jsou i klienty, dlouhodobě upoutaní na lůžko - za nezměněné sazby získají výrazně vyšší plnění - od 31. dne hospitalizace 150 % pojistné částky, od 91. dne pak 200 % sjednané pojistné částky," dodává Milan Káňa, tiskový mluvčí pojišťovny.

Česká podnikatelská pojišťovna

ČPP uvedla na trh nový typ autopojištění. V povinném ručení může mít klient limit plnění až 111 milionů korun, v ceně je zahrnuto i úrazové pojištění všech osob ve vozidle, služba přímé likvidace a zapůjčení náhradního vozidla. V rámci cestovního pojištění nabízí tato pojišťovna tři tematické balíčky, které klientům ochrání vybavení potřebné na dovolenou: Léto Plus, Zima Plus, Golf Plus.

Česká pojišťovna

"Na začátek roku připravila Česká pojišťovna nejen pro své klienty speciální nabídku v oblasti cestovního pojištění. Při sjednání cestovního pojištění každý získává zajímavé slevy v síti Happy Sport. Jedná se o 10% slevu na nákup veškerého zboží (vč. e-shopu), 20% slevu na vypůjčení lyžařského či snowboardového vybavení a 20% slevu na servis lyží a snowboardů. Klienti mohou čerpat všechny z uvedených slev. Akce platí do 29. 3. 2014," říká Ivana Buriánková, tisková mluvčí České pojišťovny.

Wüstenrot pojišťovna

Tato pojišťovna si chystá novinku na únor. Bude jí investiční pojištění ProRodinu. U tohoto variabilního pojištění bude možné pojistit až 6 osob na jednu smlouvu. Wüstenrot zavádí také nové pojištění podnikatelů ProByznys Mini. Pojištění je zaměřeno na obchod, služby, stravování a ubytování a administrativní provoz. Do konce dubna je u této pojišťovny možné pojistit si bydlení se slevou 30 %.

Pojišťovna Slavia

"Inovovali jsme Cestovní pojištění Svět. Navýšili jsme zde limit plnění u léčebných výloh, který po úpravě činí 3 500 000 Kč, resp. 7 000 000 Kč. Tímto opatřením reagujeme na rostoucí ceny léčebných výkonů, například v důsledku používání kvalitnějšího zdravotnického materiálu i lepší zdravotnické péče," informovala nás Lucie Ponertová, produktová ředitelka Slavia pojišťovny.

Pojišťovna také rozšířila Pojištění domácnosti a nemovitosti Domov+. Tento produkt nalezneme ve třech variantách: základ, standard a nadstandard. Ty se samozřejmě liší obsahem rizik, na které lze pojistit. Novinkou je také to, že si klient může připojistit rizika, která si sám zvolí a vytvořit si tak více méně pojištění na míru.

Generali pojišťovna

Generali nabízí novinku v povinném ručení CarFIX. Majitelé vozu mají garanci ceny na příští tři roky a jako bonus roční dálniční známku v hodnotě 1500 korun. V pojištění naleznete rozšířené asistenční služby, úrazové pojištění řidiče, nebo pojištění poškození zaparkovaného vozidla zvířetem. Výše pojistného plnění je 150 milionů korun pro škody na zdraví a na majetku.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená