FinExpert.e15.cz

Před Vánocemi roste zájem o úvěry

Praha, 23. listopadu 2011

Zájem o spotřebitelské úvěry roste s blížícími se vánočními svátky. Již v posledních týdnech zaznamenala GE Money Bank o pětinu více nových žádostí o Expres půjčku. Ke konci října 2011 bylo sjednáno přes 60 tisíc Expres půjček. To činí z Expres půjčky jeden z dlouhodobě nejoblíbenějších úvěrových produktů na českém trhu. GE Money Bank si tak i nadále drží pozici druhého největšího poskytovatele spotřebitelských úvěrů v České republice.

„Navzdory stagnujícímu trhu spotřebitelských půjček zaznamenává nyní GE Money bank zvýšený zájem o úvěrové produkty. Počet nových žádostí o spotřebitelské půjčky stoupl v průběhu posledních týdnů v průměru o 20 %. Předpokládáme, že tento zvýšený zájem bude vrcholit až v posledních týdnech před Vánocemi v souvislosti s vánočními nákupy. Expres půjčku nejen na nákup vánočních dárků lze přitom u GE Money Bank až do konce roku získat za zvýhodněných podmínek,“ říká Radek Ženka, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank.

Lidé mají o půjčky stále zájem, přistupují k nim ale jinak než dosud. Chovají se zodpovědněji: spojují je primárně s investicí do věcí trvalé hodnoty. To potvrzuje i fakt, že nejčastějším účelem využití Expres půjčky jsou investice do bydlení – a to až v 39 % případů.  Zároveň si ve větší míře než dříve lidé sjednávají pojištění schopnosti splácet (76 % nových žadatelů o půjčky). Stále výrazněji roste také zájem o Konsolidaci půjček.

Všem zájemcům o Expres půjčku nabízí GE Money Bank až do 31. prosince 2011 výběr jednoho ze tří možných zvýhodnění:

  • Odpuštění poplatku za poskytnutí a předčasné splacení půjčky
  • Zaplacení jedné splátky bankou
  • Odklad splátek o 3 měsíce

Expres půjčka byla uvedena na trh v roce 1999 jako první neúčelový, nezajištěný spotřebitelský úvěr s vyřízením na počkání v České republice. Expres půjčku lze získat ve výši od 30 do 600 tisíc korun, přičemž GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění úvěru. O poskytnutí rozhoduje banka na počkání, do 5 minut od podpisu smlouvy má klient peníze na účtu. Dobu splatnosti si zákazníci mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24 až 96 měsíců.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená