FinExpert.e15.cz

Pozvánka: Bezplatný seminář - které investice jsou atraktivní?

Otevřené podílové fondy investující do akcií asijských firem vydělaly za poslední tři roky 93 %, fondy investující do akcií nemovitostních firem 103 % a fondy investující do akcií firem těžících přírodní zdroje rovných 100 %.*

Kdo znal před třemi lety rady investičních profesionálů a část svých prostředků umístil do některého ze tří vyjmenovaných sektorů trhu, výrazně si zvýšil výnos celkového portfolia.

V každé době existují investiční příležitosti. Které to jsou pro následující období? Může český investor vydělat na mohutně se ekonomicky rozvíjející Číně, Indii a ostatních ekonomikách jihovýchodní Asie? Nebo by měl raději nechat svoje peníze pracovat v Evropě ve stabilním sektoru nemovitostí? Je už ropa na vrcholu nebo má ještě smysl investovat do akcií ropných a energetických firem?

Co si myslí nejslavnější investiční analytici a co píší autority na stránkách prestižních odborných periodik? Které sektory jsou v současné době považovány za atraktivní?

Když se rozhodnu část svých prostředků do otevřených podílových fondů umístit, jak bych měl postupovat? Jak správně sestavit portfolio, aby nebylo příliš rizikové, ale na druhou stranu přinášelo zajímavé zisky?

Na všechny tyto otázky uslyšíte odpovědi na investičních seminářích, které pro zájemce zdarma pořádá poradenská společnost Moneco.

Program semináře:

  1. Nemovitosti versus akcie – dlouhodobý pohled
  2. Osobní důchody – politika, marketing nebo nutnost?
  3. Atraktivní investice – Asie, nemovitosti a komodity

Seminář se koná 20. října 2005 od 16 do 18 hodin v kongresovém sále golfového centra EPERT, ulice Strakonická 2860/4 v Praze 5. Jeho opakování bude 25. října 2005 od 16 do 18 hodin v sídle společnosti Moneco, ulice Gorkého 1 v Brně.

Účast na semináři je bezplatná po závazné registraci nejpozději do 18. října 2005. Seminář svým zaměřením není určen pro poradce a pracovníky z finančních oborů. Registrujte se co nejdříve na www.moneco.cz , emailem na adrese lukas.velecky@moneco.cz, případně telefonicky na 541 219 737 nebo 606 351 344.

* Měřeno indexy MSCI Far East ex Japan, MSCI Europe Real Estate a MSCI World Materials, vyjádřeno v USD. Zdroj Standard&Poor’s.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená