FinExpert.e15.cz

Potřebujete milión? Stačí vám 5 750 Kč měsíčně

Celá Česká republika. Po všech stránkách bezkonkurenční. Tak by se dal stručně a jednoduše popsat nový úvěrový produkt Raiffeisen stavební spořitelny nazvaný příznačně Nízká hyposplátka.
Potřebujete milión? Stačí vám 5 750 Kč měsíčně

Každý žadatel o úvěr se v první řadě zajímá o to, kolik z něj bude měsíčně odvádět. Jinak řečeno, řeší, do jaké míry splátky zatíží jeho rodinný rozpočet. Nízká hyposplátka je nastavena tak, že např. za vypůjčený 1 000 000 korun zaplatí klient Raiffeisen stavební spořitelny každý měsíc pouhých 5 750 korun! 

„Všichni chceme bydlet hezky, mít svůj vlastní prostor. Někdo má malý byt a potřebuje větší, mladí manželé bydlí u rodičů, někdo další zase přemýšlí o stavbě domu. Většina z nás řeší zásadní otázku: kde na to vzít? Pro všechny tyto a podobné případy máme nyní mimořádně výhodné řešení. Je to úvěr Nízká hyposplátka,“ říká Eva Jahodová, ředitelka odboru support v Raiffeisen stavební spořitelně.

Nejnižší úroková sazba stavebního úvěru

Bezkonkurenční je také úroková sazba úvěru Nízká hyposplátka. Raiffeisen stavební spořitelna svým klientům garantuje, že po celou dobu splácení úvěru ze stavebního spoření bude úroková sazba  činit pouhá 3,5 % ročně.

Překlenovací úvěr bude úročen sazbou od 4,5 % ročně. Pokud nebude úvěr zajištěn pojištěním pro případ smrti a trvalých následků, činí roční sazba 4,6 %. Maximální délka splácení je 23 let. Nízká hyposplátka má mimo jiné také tu výhodu, že lze kdykoliv v době jejího trvání libovolně posílit výši splátek a tím zkrátit dobu splácení.

Až dva roky čerpání

V případě, že je cena bytu nebo domu vyšší než 300 tisíc korun, bude ručení zajištěno samotnou nemovitostí. Jestliže bude byt stát méně, stačí žadatelům 1 až 2 ručitelé. Výhodou je také skutečnost, že úvěr je možné čerpat až 2 roky. Ocenit to dokáží zejména lidé, kteří staví dům svépomocí nebo jen s menší stavební firmou.

Ideální k nákupu nemovitosti a na rekonstrukce

Nízká hyposplátka se hodí zejména k nákupu nemovitostí a na rozsáhlejší rekonstrukce. Využít se dá i ke koupi stavebního pozemku, přestavbě nebytového prostoru na byt, ale také ke splacení jiného, méně výhodného úvěru na bydlení. S její pomocí lze vypořádat i pozůstalostní a rozvodové záležitosti týkající se nemovitostí. Žádat o ni mohou všichni občané ČR, to znamená, že není určena pouze pro klienty Raiffeisen stavební spořitelny.

Úspory nepotřebujete

K tomu, aby ji žadatel získal, nepotřebuje žádné úspory. „Tento úvěr je koncipován jako produkt pro lidi, kteří v budoucnu předpokládají růst svých příjmů,“ doplňuje Eva Jahodová z Raiffeisen stavební spořitelny.

Raiffeisen Home Service

Ke každému úvěru, tedy i k úvěru Nízká hyposplátka, získáte jako bonus ojedinělou službu Raiffeisen Home Service Díky ní si můžete  sjednat nejrůznější urgentní opravy v bytě či domě, přičemž náklady do 1 000 Kč za vás hradí Raiffeisen stavební spořitelna!

Výhody úvěru Nízká hyposplátka

  • úroková sazba úvěru ze stavebního spoření 3,5 % p.a.
  • nejnižší měsíční splátka
  • možnost předčasného splacení úvěru
Další článek


 

Související články


 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená