FinExpert.e15.cz

POŠTOVNÍ SPOŘITELNA: Živnostníci si mohou jednoduše spočítat, kolik zaplatí za účet

Postkonto Poštovní spořitelny se otevírá internetu. Banka nově umístila na své webové stránky kalkulačku poplatků za účet pro živnostníky a malé firmy. Postkonto také spojilo síly s novým řešením pro rychlé platby na internetu PaySec. Majitelé e-shopů, kteří si pořídí ke Kontu pro obchodníky PaySec také Postkonto Poštovní spořitelny, dostanou účet s 50% slevou na příchozí platby.

Webovou kalkulačku najdou zájemci na stránkách Poštovní spořitelny v sekci „Poradíme Vám“ (http://www.postovnisporitelna.cz/kalkulacka-k-postkontu/). „Její výhodou je nejen rychlý přehled finanční náročnosti účtu a výběr optimálního konta. Obsahuje také doporučení, jak při užívání účtu ušetřit, třeba s využitím elektronického bankovnictví,“ říká Tomáš Basista, manažer marketingu segmentu malých a středních podniků Poštovní spořitelny.

Majitelům e-shopů, kteří si pořídí Konto pro obchodníky PaySec pro nejrychlejší platby v internetových obchodech, nabízí Poštovní spořitelna ještě benefit navíc. „Pokud si ke Kontu pro obchodníky PaySec zřídí i Postkonto, získají 50% slevu na poplatcích za příchozí platby,“ doplňuje Basista. Smlouvu o PaySec i zvýhodněné Postkonto je možné si pořídit na finančních centrech Poštovní spořitelny.

Poštovní spořitelna vylepšila nabídku pro živnostníky již v březnu. Zvýhodnila vedení podnikatelských běžných účtů, navíc všechna Postkonta poskytuje na půl roku zdarma. Noví zájemci o úvěr i Postkonta se nyní dočkají i dalších výhod. „Klientům nabídneme roční předplatné vybraného časopisu nebo tříměsíční předplatné Hospodářských novin, a to až do konce července,“ konkretizuje Basista.

Dlouhodobým cílem Poštovní spořitelny je stát se hlavní bankou nejen pro občany, ale také pro živnostníky a podnikatele. Těm nabízí jak investiční úvěry, z nichž nejoblíbenější je Malý podnikatelský úvěr (jednoduchý a rychlý úvěr bez prokazování účelu s možností získat až 500 000 Kč na běžný účet), tak provozní úvěry v podobě kreditních karet a povoleného přečerpání (u kterého se poplatek za zřízení neplatí již standardně).

Poštovní spořitelna nabízí také pomoc v oblasti dotací z EU – poradenství včetně analýzy projektu a jeho případné financování.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená