FinExpert.e15.cz

Poštovní spořitelna: Prohlubuje důvěru svých klientů a veřejnosti

Důvěra v Poštovní spořitelnu ze strany klientů, laické i odborné veřejnosti roste. Potvrzují to výsledky soutěží, které v letošním roce v oblasti bankovnictví proběhly. 

Podle posledního hlasování veřejnosti v letošním ročníku ankety MasterCard Banka roku 2007 je PS třetí nejdůvěryhodnější bankou na českém trhu. U veřejnosti přitom Poštovní spořitelna uspěla v letošním roce již v soutěži Zlatá koruna, kdy její internetové bankovnictví Max Internetbanking PS získal Cenu veřejnosti. Ve Zlaté koruně získala PS celkem devět umístění v první trojce jednotlivých produktů. Například CashBack byl druhý v hodnocení Novinek roku. „Ocenění jsou důkazem toho, že se nám daří vyjít vstříc klientským potřebám a zákazníci nám opravdu důvěřují. Úspěchy v podobných soutěží nám dodávají motivaci k dalšímu zlepšování a rozvíjení nastaveného trendu,“ komentuje výsledky Vlasta Dolanská, výkonná ředitelka Poštovní spořitelny. 

Poštovní spořitelna spojuje kritéria osvědčené, stabilní značky na trhu a tvář moderní, inovativní banky. Za jejími úspěchy stojí zejména široká dostupnost jak poboček, tak možností výběru hotovosti. Na druhé straně vychází vstříc požadavkům klientů, kteří kladou důraz na jednoduchou, rychlou a bezpečnou obsluhu financí elektronickými kanály. „Tradiční přístup, kdy se klient rád setká se svým protějškem v bance, vhodně doplňujeme moderní technologií ke zvýšení kvality obsluhy,“ komentuje Dolanská. 

Právě takové inovace Poštovní spořitelna v poslední době přináší – jako první spolu s ČSOB spustila CashBack, angažuje se na poli digitalizace. „Tomu pak nahrává vstřícnost veřejnosti při hlasování prostřednictvím internetu a SMS v různých soutěžích. Hodně k tomu přidává i náš zájem o mladé, se kterými se snažíme komunikovat jejich jazykem,“ vysvětluje Dolanská. 

Ocenění ovšem přišlo i od odborníků. Skupina ČSOB, kam Poštovní spořitelna spadá, získala ocenění prestižního ekonomického časopisu Global Finance Nejlepší banka v České republice za rok 2007. Od časopisu The Banker získala ocenění Nejlepší banka roku 2006 v ČR. V žebříčku 500 největších firem střední a východní Evropy, který v září sestavily Hospodářské noviny, polský deník Rzeczpospolita a společnost Deloitte, se ČSOB umístila v kategorii Největší banky na druhém místě jako největší český finanční ústav.

 

Další článekcelkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

To snad ne...
Rafter
3. 12. 2007, 12:46

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená