FinExpert.e15.cz

POŠTOVNÍ SPOŘITELNA: Prodloužení propagačních akcí

Až do 31. prosince prodlužuje Poštovní spořitelna platnost akcí zaměřených na podporu prodeje nejžádanějších produktů. Nové CD Chinaski za Junior účet je tak možné získat zdarma až do konce roku. Stejně tak akce ke spotřebitelským úvěrům v podobě bezplatného vedení postžirového účtu potrvá ještě celý prosinec.

Akce s Chinaski byla původně plánovaná do 15. listopadu. Každý, kdo si v uvedném termínu založil Postžiro v programu Junior, získal nové CD Chinaski 07 zdarma. „Pro velký zájem jsme se rozhodli akci protáhnout ještě na prosinec. Navíc jsme pro toto období připravili mediální podporu - TV spoty na hudební stanici Óčko,“ uvádí Martin Orság, manažer marketingové komunikace Poštovní spořitelny.

Dalším benefitem, který byl o měsíc prodloužen, je vedení postžirového účtu do konce roku 2008 zdarma v případě sjednání neúčelového spotřebitelského úvěru. „Podmínkou je, že klient musí o úvěr požádat do 31. prosince 2007,“ doplňuje Orság.

I v tomto případě bude akce podpořena bannery na internetu a do poloviny prosince poběží TV spoty na Nově a Primě.

 

Kontakt pro média:

     Denisa Salátková, externí komunikace Poštovní spořitelny

     e-mail: dsalatkova@csob.cz

     tel.: +420 224 114 267

     mobil: +420 603 800 664

     web: www.postovnisporitelna.cz, www.i-space.cz

 

V soutěži Zlatá koruna 2007 se Poštovní spořitelna stala nejúspěšnější finanční institucí. Cenu veřejnosti vyhrál Max Internetbanking PS. CashBack PS obsadil druhé místo v hodnocení Novinka roku.

Poštovní spořitelna je také nositelem prestižního ocenění The Bank Of The Year 2006 (Banka roku 2006) pro Českou republiku, udělovanou renomovaným časopisem The Banker. Cenu získala jako součást skupiny ČSOB. Poštovní spořitelna je cenově nejvýhodnější velká banka na českém trhu. Jako jediná velká banka neúčtuje poplatky za příchozí platby. Poštovní spořitelna je druhá největší banka v ČR. Obsluhuje více než dva miliony klientů, kterým nabízí bankovní služby v nejhustější síti obchodních míst. Všechny běžné bankovní produkty mohou klienti spravovat na 3387 poštách či ve Finančních centrech Poštovní spořitelny. K dispozici jsou také všechny kanály elektronického bankovnictví – Max Mobil PS, Max Internetbanking PS a Max Phone PS. Poštovní spořitelna nabízí produkty pro všechny věkové skupiny –  program Junior a Mini pro mladé či  program Senior pro starší. Jako jediná banka na českém trhu nabízí Poštovní spořitelna speciální produkt pro handicapované – účet Handicap.

 

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená