FinExpert.e15.cz

Poštovní spořitelna posiluje

Dalším krokem k dosažení cíle Poštovní spořitelny – stát se do deseti let jedničkou na českém trhu pro drobnou klientelu – je založení zcela nového útvaru Řízení segmentů. Do jeho čela nastoupila Jana Hlaváčová. Jí budou podřízeni dva manažeři – za segment Drobná klientela bude odpovídat Milan Jursík, za segment Malé a střední podniky Pavel Hejzlar.

Jana Hlaváčová vede nový útvar Řízení segmentů, který se bude podílet na tvorbě a rozvoji produktové a cenové strategie Poštovní spořitelny v oblasti retailu i drobných podnikatelů.

„Mým cílem je nabízet klientům atraktivní a srozumitelné produkty prostřednictvím mnoha distribučních kanálů,“ uvedla Jana Hlaváčová, manažerka útvaru Řízení segmentů Poštovní spořitelny.

Jana Hlaváčová vystudovala Vysokou školu poľnohospodárskou ve slovenské Nitře a v ČSOB pracuje již od roku 1994, kdy začínala jako klientský pracovník pro střední podniky. Od roku 1998 do roku 2000 působila jako vedoucí odboru podnikové klientely ČSOB a poté nastoupila jako výkonná manažerka Úvěrů pro fyzické osoby na ústředí ČSOB v Praze. Janě Hlaváčové je 41 let, a ve svém volném čase se nejraději věnuje cestování po exotických zemích a jachtingu.

Nově se Poštovní spořitelna výrazněji zaměřuje na drobné podnikatele. Útvar, který bude řídit nabídku podnikatelům, vede Pavel Hejzlar. Ten dosud působil jako tiskový mluvčí mateřské ČSOB. V bance působí Pavel Hejzlar od roku 1995. Po nástupu do banky působil v útvaru Ohrožené úvěry, od roku 1999 do roku 2000 pracoval jako relationship manažer v útvaru Nebankovní finanční instituce. Od roku 2000 působí v útvaru Externí komunikace. Pavlu Hejzlarovi je 33 let, je ženatý a ročního syna. Jeho koníčky jsou volejbal, vysokohorská turistika a četba.

Za nabídku pro drobnou klientelu nově odpovídá Milan Jursík. Je odpovědný za tvorbu a rozvoj produktové a cenové strategie Poštovní spořitelny v oblasti služeb a produktů pro drobnou klientelu. Milan Jursík se podílel na “rozjezdu“ Poštovní spořitelny již od samého počátku od roku 1993. Milanovi Jursíkovi je 36 let, je ženatý a má třináctiletou dceru. Mezi jeho koníčky patří fotografování, nezávislý film a hudba.

 

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená