FinExpert.e15.cz

Poštovní spořitelna odměňuje stávající klienty

Poštovní spořitelna připravila zajímavou věrnostní akci pro stávající klienty. Klienti, kteří si založili v rámci předchozí kampaně s No Name účet Junior, získají za svou věrnost tašku s logem turné No Name. Poštovní spořitelna je totiž partnerem letošního turné této úspěšné slovenské kapely.

Poštovní spořitelna jako jedna z vedoucích bank na trhu v počtu produktů pro mladé, připravila akci pro stávající mladé klienty. „V rámci kampaně z roku 2004 si u nás mladí klienti založili 1300 účtů Junior. Klienti od nás dostanou trendy tašku s logem letošního turné skupiny No Name. Uvědomujeme si totiž, že se nemůžeme zaměřovat jenom na získávání nových klientů, ale že musíme ukázat i stávajícím klientům, že si jich vážíme,“ uvedl Tomáš Zrzavecký, ředitel marketingu Poštovní spořitelny.

Poštovní spořitelna patří k vedoucím bankám na trhu v počtu produktů pro mladé. Ke konci února jich vedla bezmála 160 tisíc (viz tabulku). Své postavení na trhu PS podporuje kampaněmi a akcemi mířícími na mladé lidi.

Poštovní spořitelna je jedním z největších partnerů české hudby. V současnosti podporuje turné skupiny Divokej Bill a No Name. V loňském roce to byla kapela Chinaski, jejíž CD a turné PS podpořila.  PS ale podporuje také filmy pro mladé. Díky její podpoře mohl vzniknout dnes už kultovní film Snowboarďáci, v letošním roce pak měly premiéru další dva filmy, jejichž partnerem je PS: Experti a Jak se krotí krokodýli. Příští rok by měl na plátna kin přijít film Tobruk, jehož hlavní partnerem je opět Poštovní spořitelna.

Počet produktů pro mladé

  28.2.2006 1.1.2005 Meziroční změna
Mini 11 400 5 000 128%
Junior 48 100 31 000 55%
Dětská vkladní knížka 99 400 96 000 4%
Celkem 158 900 132 000 20%


Postžirový účet v programu Junior je jediný produkt pro mladé, který mohou využít i nestudenti. Je určen mladým lidem od 15 do 26 let. Založit a spravovat jej mohou na každé poště v ČR. K účtům je automaticky vydávána Maxkarta a zdarma také elektronické zřízení a vedení bankovnictví Max Internetbanking PS, Max Mobil PS nebo Max Phone PS.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená