FinExpert.e15.cz

POŠTOVNÍ SPOŘITELNA: Dává šanci novým kapelám

Poštovní spořitelna často podporuje mladé talenty, což dokazuje i nový unikátní projekt RGM Live Space. Soutěž tří a vícečlenných kapel už postoupila do prvního kola, kde vybrané skupiny čeká maraton koncertů, ze kterých nakonec porota a hlasující diváci vyberou vítěze. Poštovní spořitelna je generálním partnerem projektu. Více informací naleznete na stránkách www.i-space.cz.

„Poštovní spořitelna je známá tím, že se zaměřuje na mladé lidi. Podporujeme české filmy i kapely, a soutěž RGM Live Space pro nás byla skvělou příležitostí, jak dát šanci mladým talentovaným muzikantům. Unikátnost této soutěže navíc spočívá také v tom, že není určená žánrově,“ okomentoval podporu projektu manažer marketingové komunikace Poštovní spořitelny Martin Orság.

Z více než tří set platných přihlášek do soutěže vybrali odborníci z hudební branže celkem 25 kapel, na které teď čeká několikaměsíční náročný maraton koncertů. Na základě koncertů pak odborná porota vybere vítěznou kapelu, která má garantovaný plný servis, od vydání vlastního CD a koncertů na festivalech až po klip v televizi. „Kvalitu výběru zaručuje složení poroty, v které se mimo jiné objevují jména jako Pavel Anděl, Milan Cais, Jan Čachtický nebo Michal Dvořák,“ doplňuje Orság.

Všechny koncerty postupně proběhnou v pražské Akropoli, první se uskuteční 11. února, poslední proběhne v červnu. V září a říjnu jsou v plánu dvě semifinálová kola, celá soutěž pak vyvrcholí v listopadu na velkém finále a vyhlášení vítězů. Diváci budou moci hlasovat v místě konání koncertů do připravených boxů, a také pomocí SMS po skončení přenosů na TV Óčko. Veškeré termíny naleznete na stránkách www.ispace.cz

Značka pro mladé Space na internetu zastřešuje různorodé aktivity mladých lid. Portál www.i-space.cz nabízí návštěvníkům nepřeberné možnosti internetové zábavy – ať už jde o film, hudbu nebo přehledy sportovních a kulturních akcí. Poštovní spořitelna také například podporuje celorepublikové vyhledávání mladých rockových kapel Rock Space, a pomohla vzniknout mnoha českým filmům – namátkou Snowboarďáci, Pusinky či nejnověji Tobruk.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená