FinExpert.e15.cz

Poradci Bohatého táty vystoupí v Praze v nejsilnější sestavě

Praha, 12. prosince 2011

Špičkoví investoři, jejichž knihy se staly bestsellery a lidé je vyhledávají po celém světě. Tak se dají charakterizovat poradci Bohatého táty Roberta Kiyosakiho, kteří dorazí poprvé do České republiky. Ken McElroy, Andy Tanner, Tom Wheelwright a Blair Singer vysvětlí lidem, jak vydělat v krizi a ještě si u toho užít spoustu zábavy.

Seminář se uskuteční 5. února 2012 v pražském Kongresovém centru a zajímavé informace se na něm dozvědí jak začínající podnikatelé, tak i pokročilí investoři. Blair Singer je mezinárodně uznávaný speaker a především kouč komunikačních dovedností. V Praze představí strategie, které učí manažery největších firem světa z Fortune500.

Tom Wheelwright prozradí metody nabyté během své 25leté praxe: jak dosáhnout ziskových strategií a poradí, jak vyzrát nad daněmi. Ken McElroy vysvětlí, že investování do nemovitostí je pro každého a není potřeba mít v bance miliony – stačí použít peníze cizích lidí.

Specialista na investice do drahých kovů Andy Tanner předpoví, jak se bude vyvíjet ostře sledované zlato či stříbro a kdy a jakým způsobem je do něj vhodné investovat.

Existuje jednoduchý způsob, jak vytvořit obrovské bohatství. Bohatí lidé to pochopili a stejně tak i vy můžete vybudovat obrovský majetek, který vám umožní dosáhnout snu o finanční nezávislosti. „Dnes je nejlepší čas naučit se, jak investovat do podnikání, nemovitostí i na finančních a komoditních trzích. Krize přinese mnoho vítězů i poražených. Vy si nyní můžete vybrat stranu, na které se ocitnete – všechno závisí na úrovni vaší finanční inteligence,“ popisuje Tom Wheelwright.

Důvody, proč se zaměřit na zvyšování příjmů během krize, jsou zřejmé: „Počet pracovních míst i zaměstnavatelé jsou nepředvídatelní, k tomu připočítejte riziko vysoké inflace,“ vysvětluje autor knih o nemovitostech Ken McElroy důvody, proč začít investovat či rozjet podnikání.

Blair Singer, autor knihy Little voice mastery, tvrdí, že věci jsou nepředvídatelné, pokud vám chybí správné vzdělání a schopnosti ke zvládnutí svého byznysu, investic a psychiky. „Mít vlastní firmu je nejlepší ochrana před inflací. Při růstu cen můžete těžko žádat svého šéfa o vyšší plat, protože on má úplně stejný problém jako vy. Jakmile máte svůj podnik, můžete zákazníkům přinést vyšší přidanou hodnotu či nové produkty a generovat neomezený příjem,“ říká.

Do konce roku získají lidé vstupenku za zvýhodněnou cenu 5 900 korun v síti TicketStream, poté bude o tisíc korun dražší. „Kapacita sálu je 2 000 lidí a očekáváme, že bude naplněna, stejně jako tomu bylo při semináři Roberta a Kim Kiyosaki, který se uskutečnil letos v červnu,“ říká pořadatelka akce Hanka Cohen.

Medailonky speakerů:

Andy Tanner

je renomovaným podnikatelem a investorem. Přednáší o moderních technikách obchodování, které zajistí podnikatelům zisk na býčích a medvědích trzích. V roce 2008 pomohl společnosti Rich Dad vytvořit a spustit systém s názvem Stock Success System, zaručující úspěch na burze. Tanner zároveň vyučuje principy fungování tohoto systému. Pracuje také jako poradce společnosti Rich Dad pro oblast papírových aktiv.

Ken McElroy

je spoluzakladatel společnosti MC Companies, realitní investiční společnosti, která se specializuje na management, investice, vývoj a budování. Portfolio firmy zahrnuje více než 10 tisíc bytových jednotek s hodnotou v řádech milionů dolarů na jihozápadě Spojených států. Je autorem řady poradenských publikací.

Tom Wheelwright

je zakladatelem a ředitelem společnosti ProVision Wealth Strategies. Více než 25 let vytváří inovativní daňové, obchodní a ziskové strategie pro náročné investory a podnikatele. Wheelwright působí jako mezinárodní lektor a mimořádný profesor vyučující v rámci programu Masters of Tax na Arizonské státní univerzitě. Pracuje také jako poradce společnosti Rich Dad v oblasti daňových strategií. Je autorem připravované knihy, která se věnuje budování bohatství prostřednictvím daňových strategií.

Blair Singer

je špičkový a mezinárodně proslulý lektor a instruktor v oblasti prodejní komunikace. Od roku 1987 spolupracuje s desítkami tisíc jednotlivců a společností, jako jsou IBM a JPMorgan, kterým pomáhá zajišťovat nadprůměrné tržby a dosahovat výjimečných výkonů, produktivity a peněžních toků. Jako lektor a poradce společnosti Rich Dad oslovil Blair posluchače ve více než dvaceti zemích na pěti kontinentech, kde hovořil na téma převratných obchodních úspěchů. Je také autorem poradenských publikací společnosti Rich Dad s názvy Sale’s Dogs a The ABC’s of Building a Business Team that Wins. Další informace naleznete na salesdogs.com a blairsinger.com.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená