FinExpert.e15.cz

Pojišťovny lákají na slevy cestovního pojištění, ušetří rodiny

Přinášíme vám přehled novinek v cestovním pojištění, které si pojišťovny připravily na letošní rok. Pokud si myslíte, že jste někdy za své pojištění nedostali očekávané plnění, podělte se o zkušenosti ve fóru na www.finexpert.cz a pod naším článkem.
Pojišťovny lákají na slevy cestovního pojištění, ušetří rodiny

Klepněte pro větší obrázek

Uniqa  

Pro léto 2005 jsme ještě více zvýhodnili rodiny s dětmi v rámci rodinného pojištění, kdy kompletní pojištění K2 na deset dnů pro rodiče s až čtyřmi dětmi do dovršení věku 18 let vyjde dohromady na pouhých 560,- Kč. Navíc na www.uniqa.cz lze sjednat cestovní pojištění se slevou 10 %
Kromě klasického pojištění K2 nabízíme možnost vybrat si z variant, které obsahují jen vybraná pojistná plnění: tarif L2 za 17 Kč/den (tj. 238 Kč za 14 dní), který obsahuje pouze pojištění léčebných výhod a asistenčních služeb; nebo tarif D2 za 14 Kč/den (tj. 196 Kč za 14 dní), který neobsahuje pojištění léčebných výloh, ale limit pojištění asistenčních služeb je navýšen na 2 miliony Kč.

Petra Strejčková, odbor marketingu, reklamy a PR Uniqa

 

Klepněte pro větší obrázek

Generali

Na letní sezónu jsme přichystali 15% slevu pro ty klienty pojišťovny Generali, kteří si cestovní pojištění sjednají přes internet na webových stránkách www.generali.cz. Pro stálé klienty má Generali věrnostní program nazvaný Klub Generali. V rámci tohoto programu dostávají naši klienti, kteří mají více pojistek, nejrůznější výhody, slevy ve vybraných obchodech či pozvánky na společenské akce.
Základní cestovní pojištění MINI obsahuje pojištění léčebných výloh včetně repatriace a pojištění pro případ přivolání opatrovníka. K tomuto základnímu produktu si můžete přiobjednat úrazové pojištění, pojištění osobních věcí a zavazadel, pojištění pro případ zrušení či přerušení cesty, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu a pojištění nadstandardní asistenční a právní služby.

Radim Hamáček, marketing servis Generali

 

Klepněte pro větší obrázek

Komerční pojišťovna

Naši klienti nejčastěji volí dvě kombinace - buď si pořizují pouze základní pojištění léčebných výloh (14 Kč/den), nebo komplexní pojištění, které obsahuje pojištění léčebných výloh (14 Kč/den), zavazadel (4 Kč/den), odpovědnosti (3 Kč/den) a úrazu (8 Kč/den). (Pozn. redakce: podrobný přehled cen cestovního pojištění a limitů plnění najdete v tomto čísle OF.) V naší nabídce je i pojištění storna zájezdu do 1 % z ceny zájezdu na osobu. Poskytujeme pojistné plnění ve výši 80 % storno poplatků prokazatelně zaplacených za zrušení zakoupeného zájezdu, z jedné pojistné smlouvy však nejvýše 40 000 Kč.

Václava Heblíková, produktový marketing Komerční pojišťovny

 

Klepněte pro větší obrázek

Evropská cestovní pojišťovna

Základní cestovní pojištění by podle našich zkušeností mělo obsahovat minimálně pojištění léčebných výloh včetně repatriace, úrazu, zavazadel a odpovědnosti za škodu. Užší pojistná ochrana nemusí být vždy dostačující, širší pak poskytuje větší komfort a jistotu na cestách. Automatickou součástí musí být dobře fungující asistenční služba.
Studentům do 26 let poskytujeme slevu 30 % (pro držitele vybraných karet ISIC, ITIC, IYTC) na pojištění HolidayPass, HolidayHelp, HolidayMed a BusinessPass; slevy poskytujeme i rodinám s dětmi; slevu na pojistném získá i klient při opakujících se cestách v určitém časovém intervalu.

Marie Nezvalová, vedoucí právní sekce Evropské cestovní pojišťovny

 

Klepněte pro větší obrázek

ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna připravila nový produkt rodinného cestovního pojištění, které platí pro celou rodinu a celý rok, není tedy třeba uzavírat opakovaně smlouvu a také finanční úspora oproti individuálnímu pojištění je velmi zajímavá.
Pro stálé klienty nabízíme tarif Klient, který našim klientům přináší slevu až 10 % oproti standardnímu sazebníku. Jinak při každém uzavření cestovního pojištění přes internet získá klient slevu 10 %.

Kateřina Hamerská, tisková mluvčí ČSOB Pojišťovny

 

Klepněte pro větší obrázek

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna nabízí cestovní pojištění jako skládačku, kterou tvoří pojištění léčebných výloh jako základní a nejdůležitější prvek, který se sjednává vždy, dále pojištění úrazové, pojištění odpovědnosti za škodu občana, pojištění cestovních zavazadel a pojištění storna cesty. Na letošní sezónu jsme připravili několik změn v cestovním pojištění České pojišťovny:

  • Naši klienti se mohou vydat na dovolenou do mimoevropských států okolo Středozemního moře za stejnou cenu jako do evropských zemí.
  • Výrazným počinem je navýšení limitu plnění za jednu pojistnou událost z pojištění léčebných výloh pro územní platnost Evropa na 1,5 mil. Kč bez zvýšení ceny pojištění a dále možnost volby ze dvou limitů plnění - 1,5 mil. Kč nebo 3 mil. Kč.
  • Děti a mládež ve věku až do 18 let se mohou pojistit s 20% slevou.
  • Úplnou novinkou je možnost sjednat na přepážkovém pracovišti České pojišťovny i pojištění storna cesty, tzn. pojistit se pro případ, že ze závažných důvodů, zejména zdravotních, se klient nebude moci zaplacené dovolené zúčastnit.
  • Určitě potěšíme i ty, kteří se rozhodli trávit svou dovolenou se svými kamarády - nabízíme jim možnost slevy pro skupiny 10 a více osob ve výši 10 % z pojistného.
  • Česká pojišťovna např. poskytne těm, kteří mají sjednáno cestovní pojištění ODYSSEUS (pojištění platné jeden rok určené pro opakované krátkodobé turistické nebo pracovní pobyty v zahraničí), při jeho opětovném sjednání 5% slevu z pojistného.
  • Rovněž klienti, kteří mají sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, jsou při uzavírání cestovního pojištění pro sebe a své rodinné příslušníky zvýhodněni 5% slevou

Václav Bálek, tiskový mluvčí České pojišťovny

 

Klepněte pro větší obrázek

Pojišťovna VZP

Pojišťovna VZP připravila ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou pro klienty nabídku kompletního cestovního pojištění za zvýhodněnou pojistnou sazbu, která představuje cca 20% slevu.
Klient má možnost získat uvedenou slevu za předpokladu pojištění léčebných výloh společně s pojištěním odpovědnosti za škody pro oblast Evropy, Ruska, Tuniska, Maroka, Turecka, Izraele, Egypta a Kypru - tzv. Eurostandard a Interstandard pro všechny státy světa.
U pojištění léčebných výloh společně s pojištěním odpovědnosti za škody, úrazovým pojištěním a pojištěním zavazadel, tzv. pojištění Eurokomplet, Interkomplet pro výše uvedené oblasti.

Druhá nabídka je určena převážně rodinám se spolucestujícími dětmi. V rámci Eurokompletu a Interkompletu je pojištění ve stejném rozsahu poskytnuto až dvěma dětem ve věku 0 - 17 let zdarma, pokud jsou pojištěny současně s jednou dospělou osobou.
Pojištění storna zájezdu kryje 80 % storno poplatků, min. 12 500 Kč, max. 25 000 Kč.

Milan Chládek, odd.vývoje pojistných produktů Pojišťovny PVZP

Další článek


 

Související články


 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená