FinExpert.e15.cz

Pojišťovnou roku počtvrté ČP

Česká pojišťovna se již počtvrté za sebou stala Pojišťovnou roku v soutěži MasterCard Banka roku 2007.

Zvítězila v konkurenci dalších 18 pojišťoven působících na českém trhu. Titul Pojišťovna roku si Česká pojišťovna odnesla rovněž v letech 2004, 2005 a 2006.

MasterCard Banka roku 2007 je soutěží oceňující služby a produkty finančních společností, působících v ČR. O vítězství osmi z deseti kategorií, mezi nimi také o Pojišťovně roku, rozhodovala porota složená z 50 odborníků, mezi nimiž jsou manažeři významných firem, zástupci médií, akademické sféry a státní správy. Hlasování probíhalo korespondenční formou pod notářským dohledem, stejně jako zpracování výsledků.

Česká pojišťovna byla v těchto dnech úspěšná také v soutěži o nejlepší firemní internetové stránky. Zvítězila v žebříčku WebTop100, do něhož jsou tradičně zařazovány weby stovky největších firem podnikajících v České republice, jak je určil aktuální žebříček BIZ100.

Porota ocenila web zejména po obsahové stránce. „Česká pojišťovna spustila svůj nový web na inovované adrese www.ceskapojišťovna.cz letos v květnu a nabídla klientům moderní design, jednodušší navigaci a také online „knihu přání a stížností“. Naším cílem bylo přispět k tomu, aby naše služby byly pro klienta rychlé, jednoduché a pohodlné. Získaná cena je milým bonusem,“ řekl Pavel Řehák, náměstek generálního ředitele České pojišťovny pro marketing.

I do budoucna se chce Česká pojišťovna ještě více přibližovat potřebám klientů a hodlá v inovaci svého webu rozhodně pokračovat. „Zaměříme se na další zjednodušení procesu prodeje pojištění, na podporu klienta při výběru vhodného typu pojištění a budeme také intenzivně pracovat na rozšíření spektra služeb, které na svém webu klientům nabízíme. Chceme si i nadále udržet pozici leadera v oblasti internetového pojištění,“ dodává Pavel Řehák.

Web TOP 100 je projektem, který oceňuje kvalitu, úroveň a profesionalitu firemních internetových prezentací předních českých firem. Objektivní hodnocení webů a zároveň jejich srovnatelnost napříč jednotlivými oblastmi podnikání garantuje odborná porota složená ze specialistů na internetový marketing a odborníků na jednotlivé segmenty podnikání.

 

Zdroj: tisková zpráva ČP

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená