FinExpert.e15.cz

Pojištění Travel Plus karet GE Capital Bank kryje i lyžování

 Oproti jiným pojistným programům se pojištění Travel Plus, nabízené ke kartám vydaným GE Capital Bank, vztahuje standardně i na lyžařské zájezdy. Držiteli karty tak poskytne pojistnou ochranu během nejrůznějších cest do zahraničí - nabízí pojistné krytí pro opakované soukromé i pracovní výjezdy, krátkodobé pobyty do 60 dní, ale i pro rekreační, sportovní a turistické zájezdy, a to včetně lyžařských.

 K pojištění Travel Plus se váže asistenční služba v českém jazyce po 24 hodin. Pojištění Travel Plus má celoroční platnost, která není nijak omezena počtem výjezdů do zahraničí. Travel Plus poskytuje pojistné krytí nejen pro samotného držitele karty, ale i pro jeho rodinné příslušníky (těmi je míněn manžel či manželka a děti od 1 roku do věku 21 let).

 Pojistné krytí se vztahuje i na pojištění odpovědnosti za škody a ztrátu a poškození zavazadel. Pojištění Travel Plus zahrnuje pojistné krytí pro držitele karty i jeho rodinu pro případ smrti úrazem a trvalou invaliditu následkem úrazu (pojistná částka do výše 3 mil. Kč ), léčebné výlohy včetně výdajů na zubní ošetření (1,5 milionu Kč), pojištění pro transport nemocného (1,5 mil. Kč), pojištění přivolané osoby (80 tis. Kč – pouze pro držitele karty) a pojištění pro repatriaci tělesných pozůstatků (200 tis. Kč). Travel Plus je poskytován s nulovou spoluúčastí klientů.

 Fakultativní cestovní pojištění Travel Plus rozšiřuje standardně poskytované pojistné programy, které klient získává zdarma automaticky s platební kartou. Držitelé karet Maestro mohou pojištění Travel Plus, které výrazně rozšiřuje pojistné krytí, získat za měsíční poplatek 83 Kč, držitelé karet MasterCard Standard a Business za 72 Kč. U platebních karet MasterCard Gold je pojistné krytí, které poskytuje Travel Plus již součástí základního pojistného programu.

 GE Capital Bank, která svým klientům nabízí platební karty značek Maestro, MasterCard Standard a MasterCard Business a MasterCard Gold.Ke konci roku 2002 vydala 384 446 platebních karet, což představuje meziroční nárůst 29,05 %. Ke konci února pak banka měla 392 250 tisíc vydaných platebních karet. Z toho bylo 242 152 tisíc platebních karet Maestro a 149 052 MasterCard.

 (Zdroj: tisková zpráva GE Capital Bank)

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená