FinExpert.e15.cz

Pojištění dle nového občanského zákoníku


poradce  |  10. 04. 2014 09:45

Kdyby neexistovaly OVB, ZFP, Partners a jim další podobné na principu letadla fungující firmy kde se lidi točí co 3-4 měsíce, tak by s tímto problém nebyl. Co vám asi tak může vysvětlit kluk který "to dělá" už 3 měsíce? Kterému manažeři při náboru naslibují jak si vybuduje vlastní prosperující firmu, jak se bude vozit v drahém autě jako on... Neví o tom nic a ČNB, ani žádný zákon to nezmění. To by museli úředníci z ČNB zvednout zadky a jít kontrolovat namátkově vybrané "poradce", ale i tady by byl problém, protože oni sami nevědí! Nejlepší poradci byli vždy v AWD, což bohužel po odchodu pana Pyšíka už také neplatí (dnes je vlastní myslím nějaká Švýcarská letecká společnost, tak asi prodávají letenky).

 | 
 |  11. 04. 2014 05:13

Žádní poradci neexistují, jste prodejci některých finančních produktů. Co přesně má být poradenského na prodeji pojištění, hypoték, stavebního spoření, úvěrů, podílových fondů?

Kromě toho, že jsou finančně negramotní, jsou úředníci ČNB prostě upláceni finančními společnostmi. Vždyť jak rychle se zatočilo s prodejci od Becka! A u finančních rádoby poradců, kteří těch škod nadělají obrovsky víc, tak u těch to nejde? No nejde, protože lobby jakože poradenských firem má převelikou sílu a vlivné kontakty.

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená