FinExpert.e15.cz

Podzimní nabídky ŠkoFINu lákají na slevy a výhody

Ojeté jako nové

Příznivci automobilu Škoda mohou využít zvýhodněného financování zánovních vozů. Všechny vozy obchodních partnerů ŠkoFINu, které byly vráceny v rámci ukončení operativního leasingu lze získat již od 10 % úvodní splátky. Stávající klienti ŠkoFINu první splátku platit nemusejí. Zůstatková hodnota vozu je variabilní (až 30 %), délka splácení je max. 6 let. Nabídka je dostupná jen pro vozy Škoda Fabia (Fabia Combi) 1,2 47 kW, které byly vráceny z ukončených operativních leasingů a jsou téměř nové – stáří pouze 1 rok, najeto maximálně 20 000 kilometrů a navíc stále v záruční lhůtě. Vozidla mají nadstandardní vybavení, minimální výbava těchto vozů obsahuje: ABS + MSR + Dual Rate, airbag řidiče a spolujezdce, klimatizaci s automatickou regulací či metalický lak.

Nabídka je to pěkná, je však škoda, že neplatí i pro jiné značky automobilů. Pro nabídku takovýchto vozů musíte kontaktovat obchodníky ŠkoFINu. Podle našich informací by se měly tyto vozy v příštích týdnech u některých objevit, ale bude to ve stylu „kdo dřív přijde…“

Komfortní výbava

Pro příznivce Volkswagen Golf a Golf Plus má ŠkoFIN společně s importérem tzv. akční pakety "Komfotní výbava". Zjednodušeně řečeno při financování vozu prostřednictvím ŠkoFINu v rámci této akce získá každý klient komfortní výbavu ve výši až 77 000 korun zdarma.

Nulový leasing

Soukromé i právnické osoby mohou využít nabídky nulového leasingu, který je zcela bez navýšení. Nabídka se rozšíří na modely Jetta a Touran. Dealeři mohou nabídnout i zajímavé vozy ze skladových zásob, které jsou za mimořádné ceny. Z konkrétních podmínek lze vypíchnout nulové navýšení již u 30% splátky předem a tříletém splácení. Za zmínku stojí i pojištění za zvýhodněné sazby u Kooperativy či České pojišťovny (spoluúčast 5 nebo 10%, volitelná dodatečná pojištění – např. čelního skla a další výhody).

Navigace GPS

To sice není úplnou novinkou, protože platí již od léta, ale jde o svým způsobem zajímavou možnost. Akce s názvem „Se ŠkoFINem se již neztratíte“ nabízí možnost pořídit si nový vůz na leasing a získat tak značkový navigační přenosný systém GPS. Navigaci můžete získat k leasingu jakéhokoli nového vozu značky Volkswagen. Akce však mezi sebou nelze kombinovat.

Leasing i úvěr

ŠkoFIN již několik let nabízí úvěrové financování vozů koncernových značek a nově zvýhodnil podmínky úvěrů. Například délku si můžete nastavit podle vlastních potřeb již od 6 měsíců až do 7 let. Úvěr se dá použít i na předváděcí vozy.  Pojištění pak může být buď ve splátkách nebo naopak s využitím vašich individuálních bonusů.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená