FinExpert.e15.cz

Podzimní „hypodny“ v našich bankách

Na podzim vyhlašují banky různé akce na podporu prodeje.
Podzimní „hypodny“ v našich bankách

Na podzim již tradičně vyhlašují banky různé akce na podporu prodeje hypoték. V červenci započal mírný růst úrokových sazeb po roce a půl klesání, v srpnu vzrostla průměrná úroková sazba hypoték na 2,11 %. Podívejte se na aktuální nabídku jednotlivých bankovních ústavů.

Hypoteční banka

Hypoteční banka nabízí akční nabídku „úrokových schodů“. Čím víc si klient půjčí, tím větší dostane slevu z úrokové sazby. Akce platí pro úvěry od 1 milionu a lze získat slevu od 0,10 % do 0,40 %. Akce se vztahuje na nově sjednané úvěry na bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti a platí pro všechny délky fixace.

Zároveň Hypoteční banka nabízí akční úrokovou sazbu u Pěkné hypotéky. Klienti mohou získat úrokovu sazbu 1,99 % bez poplatků za sjednání a při fixaci na 3 nebo 5 let. Sazba platí pro úvěry do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti, při úvěru nad 1 milion korun. Podmínkou je sjednání pojištění úvěru v ČSOB Pojišťovně a inkaso splátky z běžného účtu u ČSOB nebo Ery.  Akce nelze aplikovat u předhypotečního úvěru, americké hypotéky a převzetí dluhu.

GE Money bank

V GE Money bank probíhá do konce září akce na neúčelový úvěr k hypotéce v rozmezí 700 000 – 2 999 999 kč. Úvěr lze získat na cokoli a úroková sazba začíná na 2,74 % ročně. Podmínkou získání úvěru je uzavření účelové hypotéky a doplňkového úvěru současně. Neúčelové volné prostředky lze použít na nábytek nebo jiné vybavení domácnosti ke schválené hypotéce na koupi. Rodinného domu nebo bytu. Banka v současné době akci vyhodnocuje a pravděpodobně ji prodlouží.

ČSOB a Era

O začátku září vyhlasily ČSOB a Era akční nabídku pro hypotéky do 90 % zástavní hodnoty nemovitosti. Akční úrokovou sazbu pro úvěry do 90 % LTV lze kombinovat s „úrokovými schody“, v jejichž rámci získá klient slevu na sazbě až 0,4 %.

Akční úrokovou sazbu 1,99 %  ročně pro hypotéky do 70 % LTV mohou získat klienti s fixací na 5 let. Akce je platná pro klienty s účtem u ČSOB nebo Era a při sjednání pojištění schopnosti splácet u ČSOB Pojišťovny.

Levné hypotéky nejsou českou výsadou. Britové si půjčují za 0,99 procenta

Levné hypotéky nejsou českou výsadou. Britové si půjčují za 0,99 procenta

Oberbank

V Oberbank pokračuje akce Oberbank Hypoteční úvěry. Úrokové sazby jsou určovány individuálně dle situace klienta. K hypotéce nabízí Oberbank bežný účet Žirokonto Plus na 3 roky zdarma.

UniCredit Bank    

V UniCredit bank lze získat hypotéku se sazbou od 1,69 % ročně při 3 leté fixaci a úrokovou sazbu ve výši 1,79 % s fixací na 5 let.

Modrá pyramida

Do 30. září 2015 můžete u Modré pyramidy sjednat Hypoúvěr bez poplatku za zpracování úvěru a ocenění nemovitosti zdarma. Hypoúvěr lze čerpat od 200 000 korun, až do výše 100 % hodnoty nemovitosti a splátky lze rozložit na 30 let

Akční sazbu lze získat i u Rychloúvěru, kdy klienti při podpisu žádosti do 30. října získají garantovanou sazbu 4,99 % ročně. Rychloúvěr lze až do 700 000 korun čerpat bez zajištění. Zpracování úvěru, vedení a správa účtu překlenovacího úvěru jsou zdarma.

Česká spořitelna

V České spořitelně začíná úroková sazba u hypoték na 1,85 % ročně bez polatku za vyřízení a správu úvěru. Od poloviny září nabízí spořitelna při sjednání hypotéky odhad nemovitosti zdarma, akce platí do 27. září 2015. Měsíční platbu lze navýšit nebo snížit až o 30 % nebo na 3 měsíce úplně přerušit splácení. Jednou za rok je možné bezplatně vložit mimořádnou splátku ve výši až 20 % částky úvěru.

Komerční banka

Komerční banka nabízí úrokovou sazbu ve výši od 2,09 % ročně pro hypotéky s fixací na 5 – 7 let. Ocenění nemovitosti, zpracování a vedení úvěru je zdarma. Klienti mají možnost jednou ročně vložit zdarma mimořádnou splátku ve výši 25 %. Akce platí do 30. září 2015 a podpisu smlouvy do 22. listopadu 2015.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená