FinExpert.e15.cz

Podnikání v inkubátoru


busyman  |  24. 03. 2011 15:11

Jste-li člověk mající zájem být v životě úspěšný, pak jděte na portál Busyman.cz Chyťte svůj život pevně do rukou a nakročte tím správným směrem k úspěšnému podnikání. Každý nositel zajímavého nápadu, obchodní myšlenky, či propracovaného podnikatelského plánu, který nemá dostatečný kapitál na jeho realizaci, má nyní jedinečnou možnost využít možnosti prezentace svého projektu investorům z Čech i zahraničí. Takže vítejte na busyman.cz!

 | 
HUF  |  10. 07. 2012 08:30

Dámy a pánové,

pohybuji se v prostředí podnikatelských inkubátorů už nějakou dobu. Mohu Vás ujistit, že podnikatelský inkubátor je státem organizovaný podvod na začínající podnikatele. Jen využívají začínající podnikatele jako nosiče dobrých nápadů, využívající neznalosti a zkušenosti z praxi a nakonec je oškubou, slíznou smetanu a Vás vykálí jako tu ranní stolici.

 | 
zalozeni-firmy  |  21. 07. 2012 18:39

Tip pro začínající IT firmy. Většina českých inkubátorů je zapojena do programu Microsoft BizSpark. Ten umožňuje IT firmám tři roky užívat zdarma veškerý microsoftí software. A když říkám veškerý, tak tím myslím veškerý, vč. všech historických verzí. Je to od MS molochu logický krok, protože startující firmy by jinak sáhly po open-source řešeních a s čím se jednou naučíte, u toho už zůstanete. http://www.zalozeni-firmy-spolecnosti.cz/zalozeni-spolecnosti.html...

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená