FinExpert.e15.cz

Podílové listy fondu ING Emerging Markets bez vstupního poplatku

 Akce Fond měsíce, v jejímž rámci je možné nakoupit podílové listy vybraného fondu z nabídky ING bez vstupních poplatků, se na českém trhu již zabydlela. Únorovým fondem měsíce a celkově již pátým pokračovatelem se stal fond ING Emerging Markets.

 Cílem fondu ING Emerging Markets je dlouhodobý růst kapitálu prostřednictvím investic do diverzifikovaného portfolia akcií obchodovaných na oficiálních burzách cenných papírů států, které se řadí k tzv. rozvíjejícím se trhům. Fond investuje minimálně 2/3 svého majetku do akcií obchodovaných na burzách států Latinské Ameriky (včetně karibské oblasti), Asie (s výjimkou Japonska), východní Evropy, Středního východu, Afriky a také Řecka a Portugalska.

 Fond má povoleno rovněž investovat do cenných papírů společností přijatých na burzu členského státu OECD, pokud tyto společnosti vytvářejí významnou část svých zisků v zemích Asie s výjimkou Japonska. Investiční strategie fondu je spojena s vysokou mírou rizika.

 Akce Fond měsíce již tradičně vede k razantnímu zvýšení prodeje vybraného fondu. Počet investic do fondu ING (L) Invest World, který byl fondem měsíce v lednu, se zvýšil na trojnásobek oproti předchozímu měsíci.

 Název fondu, který je vyhlášen fondem měsíce, je oznámen vždy nejpozději předposlední den předcházejícího měsíce na internetových stránkách ING – www.ing.cz. Fondem měsíce se může stát kterýkoli fond z nabídky ING Fondů.

 Holandská finanční skupina ING nabízí v České republice klientům podílové fondy denominované v českých korunách i v cizích měnách. Tyto fondy jsou distribuovány prostřednictvím finančních poradců ING Nationale-Nederlanden a vybraných sítí makléřských společností a klientských center ING Oranžový dům.

 Výhodou ING Fondů je kromě zázemí ING - jedné z největších finančních skupin světa - také nízká minimální investice. Ta se pohybuje u podílových fondů vedených v českých korunách od 3000 Kč a u fondů denominovaných v cizích měnách v přepočtu od 9 tisíc Kč. ING Fondy jsou registrovány v Lucembursku, což jim umožňuje dosahovat vyššího možného zhodnocení díky příznivějším daňovým podmínkám.

 (Zdroj: tisková zpráva ING)

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená