FinExpert.e15.cz

PIONEER INVESTMENTS: Nové vedení obchodu a marketingu

Pioneer Investments ČR má od června nové vedení marketingu a obchodu.

Odpovědnost za tyto dvě oblasti převzal člen představenstva Pioneer Asset management, a. s. Petr Šimčák. Ředitelkou obchodu se stala Lucie Simpartlová a ředitelkou marketingu a PR Dana Řezníková.

Klepněte pro větší obrázekPetr Šimčák působí ve vedení  Pioneer Investments v ČR od roku 2004. Do června letošního roku zastával funkci ředitele pro vývoj produktů a distribuci pro privátní klientelu. Dříve působil v brněnské  společnosti  Moneco, s.r.o. jako zástupce šéfredaktora předního časopisu pro investory FOND SHOP a jako investiční konzultant.

V roce 1996 absolvoval Masarykovu univerzitu v Brně, obor finanční podnikání. Dále absolvoval prestižní vzdělávací kurzy České finanční akademie, a to v oboru portfolio managementu, risk managementu, alokace aktiv, analýzy dluhopisů, akcií a derivátů. V loňském roce získal prestižní titul CFA.

Je ženatý, má dvě děti a ve volném čase rád sportuje (dříve se vrcholově věnoval karate). K dalším jeho koníčkům patří četba a studium oboru.

Klepněte pro větší obrázekLucie Simpartlová pracuje v Pioneer Investments od března loňského roku. Doposud působila na pozici manažera pro prodej a distribuci.

V letech 2001 – 2006 byla zaměstnána ve společnosti Conseq Investment Management, a.s. nejprve jako Account Manager a poté jako Sales Manager. Do roku 2001 pracovala na pozici vedoucí front office a následně jako zástupkyně ředitele ve West Brokers, s.r.o.
Lucie Simpartlová je absolventkou ekonomické fakulty Západočeské univerzity v Plzni.

Hovoří anglicky, španělsky a německy. K jejím zájmům patří především sport (badminton, plavání, fitness, pěší turistika, lyžování) a kultura.

 

 

 

Klepněte pro větší obrázekNovou ředitelkou marketingu a PR je Dana Řezníková, která do Pioneer Investments přišla z PR agentury Stance Communications, kde pracovala jako Account Director pro finanční klienty.

V letech 2004 – 2006 působila v PR agentuře Crest Communications jako Account Manager také se zaměřením na finanční klientelu. Během mateřské dovolené (2001 – 2004) se věnovala externě marketingu a PR. V letech 1999 a 2000 měla na starosti PR v divizi Finanční trhy Komerční banky. Bohaté zkušenosti z oboru čerpala i v Evropské bance pro obnovu a rozvoj - EBRD (1996 – 1999).

Dana Řezníková vystudovala Ekonomickou akademii se zaměřením na zahraniční obchod. Je absolventkou London School of Public Relations. V současné době studuje na Vysoké škole finanční a správní, obor Marketingová komunikace. Je vdaná a má dceru. Hovoří anglicky a německy. Mezi její záliby patří kromě rodiny, sport (golf, lyžování, fitness, cyklistika) a četba psychoanalytické literatury.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená