FinExpert.e15.cz

Pět typů lidí, kteří by se neměli stěhovat do velkoměsta


pochod ve stínu  |  01. 04. 2015 10:24

Je zde jedna možnost: Bydlet v bytě ve městě a pořídit si v rozumné dojezdové vzdálenosti zahrádku s obyvatelnou třísezónní chatou. Samozřejmě pouze za předpokladu, že disponujete dostatkem volného času. Kutil a člověk upřednostňující klid se na zahrádce slušně vyžije, přes léto tam může i přespávat. Na zimu chajdu "zakonzervuje" a odebere se do pohodlí městského bytu, aby pak s prvními odlety tažných ptáků netrpělivě vyhlížel jaro. Údržba zahrádky není tolik finančně náročná a na rozdíl od úprav domu nepotřebujete množství povolení od nenasytného ouřady. Citelným negativem zůstávají častá vloupání, zvláště za situace, kdy otylý, později hubený a nyní opět rychle přibývající ministr vnitra prohlásí, že zde rozhodně nehodlá zavádět Divoký západ kvůli krádeži pár konzerv.

 | 
Noxik  |  01. 02. 2016 18:43

Jenze to v praxi znamena neustale pendlovat odnikud nikam, kazdou blbost mit ve 2 kusech, nebo neustale prevazet, nutnost vlastnit spolehlive auto na prevoz veci/materialu/nakupy, atd.

 | ~/PubSystem.Controls.Run.GenericDataView/Kurzy.ascx
System.NullReferenceException
Object reference not set to an instance of an object.
App_Web_q5suuort
at ASP.pubsystem_controls_run_genericdataview_kurzy_ascx.Page_Load(Object sender, EventArgs e) at System.Web.Util.CalliHelper.EventArgFunctionCaller(IntPtr fp, Object o, Object t, EventArgs e) at System.Web.Util.CalliEventHandlerDelegateProxy.Callback(Object sender, EventArgs e) at System.Web.UI.Control.OnLoad(EventArgs e) at System.Web.UI.Control.LoadRecursive() at System.Web.UI.Control.AddedControl(Control control, Int32 index) at PubSystem.Controls.Run.CacheControl.CreateChildControls()

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená