FinExpert.e15.cz

Partners spolupracují s VŠE a Mendelovou univerzitou

Studenti Fakulty financí a účetnictví na VŠE a Provozně ekonomické fakulty MZLU mají možnost seznámit se během svého studia s principy poskytování finančního poradenství. Společnost Partners umožní studentům kromě stáží především psaní diplomových a bakalářských prací na dohodnuté téma a účast na přednáškách odborníků Partners pořádaných ve spolupráci s  univerzitami.

 
„Studenti partnerských vysokých škol budou moci konzultovat své práce s osobnostmi formátu Pavla Kohouta nebo Tomáše Prouzy, kteří mají bohaté zkušenosti z reálného ekonomického života. Vybraní studenti dostanou příležitost absolvovat praxi po boku kvalitních finančních poradců,“ zdůrazňuje David Pokorný, ředitel marketingu Partners. Spolupráce s akademickým sektorem je jednou z priorit společnosti, která klade důraz na odbornost a vzdělání všech svých poradců a investuje velké prostředky do školení a kontroly znalostí.
 
Spolupráce s VŠE a MZLU se opírá o tři hlavní pilíře: praxi v oboru, konzultace závěrečných prací a odborné přednášky. Coby významný partner Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze bude společnost Partners nabízet studentům odborná témata z oblasti finančních produktů ke zpracování a její odborníci pomohou studentům s hledáním a vyhodnocením potřebných informací. Přednášky představitelů Partners jsou na VŠE již tradicí, o čemž svědčí například prosincová prezentace Pavla Kohouta, ředitele pro strategii Partners, na téma Ekonomická recese a finanční krize.
 
Obdobně ve své roli hlavního partnera Provozně ekonomické fakulty MZLU v Brně bude společnost Partners nabízet studentům měsíční praxi ve finančním poradenství a možnosti zaměstnání absolventům. V rámci padesátého výročí svého založení pořádá fakulta v březnu Mezinárodní vědeckou konferenci na téma Firma a konkurenční prostředí, na níž Partners nebude chybět. Jako významný host zde vystoupí vedle ministra financí Miroslava Kalouska i Pavel Kohout, ředitel Partners a člen Národní ekonomické rady vlády.
 
Tato spolupráce podnikatelského a akademického sektoru tak studentům obou fakult usnadní zapojení do praxe již během studia a umožní jim seznámit se aktuálními trendy v ekonomice a finančním poradenství.
Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená