FinExpert.e15.cz

Partneři Affiliate Programu Direct Pojišťovny za rok získali již dva miliony korun

Praha 27. dubna 2011

Direct Pojišťovna již rok prostřednictvím Affiliate programu vyplácí odměny aktivním partnerům, kteří vydělávají díky umístění banneru Direct Pojišťovny na svých internetových stránkách. Od března 2010 jim na provizích Direct Pojišťovna vyplatila již téměř dva miliony Kč. Letos v březnu Direct Pojišťovna navíc spustila spolupráci se společností Commission Junction, která je světově největší sítí v affiliate marketingu.

„Jeden ze základních kamenů úspěchu Affiliate programu Direct Pojišťovny spočívá v jednoduchosti zapojení. Stačí se jen zaregistrovat na našem webu a vybraný reklamní formát poté umístit na své stránky. Atraktivitu Affiliate programu Direct Pojišťovny také zvyšuje několik úrovní odměn,“ říká Ondřej Vích, internet manažer Direct Pojišťovny. „V březnu jsme navázali spolupráci s klíčovým světovým hráčem na poli affiliate marketingu a na zdokonalování našeho programu chceme pracovat i nadále. Proto věříme, že v následujících měsících získáme další spokojené partnery,“ dodává Ondřej Vích.

Direct Pojišťovna od března 2010 nabízí vlastníkům webových stránek tzv. Affiliate program, v rámci kterého získávají finanční odměnu za umístění banneru Direct Pojišťovny na svých internetových stránkách. Finanční odměna je vyplácena za každého návštěvníka, který prostřednictvím tohoto banneru přejde na web Direct Pojišťovny, kde následně provede kalkulaci pojistného nebo si rovnou sjedná pojištění.

Registrace do Affiliate programu je snadná a rychlá a samotné vložení banneru probíhá pomocí zkopírování HTML kódu. Zaregistrovaní partneři si vybírají z nabídky bannerů, který se jim nejlépe hodí na jejich webové stránky. K dispozici je velký výběr reklamních prvků a formátů, včetně textových. Direct Pojišťovna svým partnerům nabízí rovněž speciální sadu bannerů, která uživatelům jejich stránek umožní získat speciální slevu jako bonus k aktuálním nabídkám. V rámci Affiliate programu jsou zařazeny všechny produkty Direct Pojišťovny.

„Díky našim affiliate partnerům si výhodnou cenu naší pojistky spočítaly desítky tisíc budoucích klientů. Partnerům, kteří s námi v rámci Affiliate programu spolupracují, jsme za rok na odměnách vyplatili téměř dva miliony korun,“ upřesňuje Ondřej Vích.

Příklad

Pokud internetové stránky s průměrnou návštěvnosti 15 000 unikátních návštěvníků měsíčně vygenerují cca 300 – 500 kalkulací za měsíc, přijde si dotyčný majitel těchto stránek při ceně padesát korun za jednu kalkulaci na 15 000 – 25 000 korun. Je však možné získat i další odměny, a to přímo za sjednané pojistky.

Technologické zázemí pro Affiliate program poskytuje renomovaná společnost TradeDoubler a nově také Commission Junction. Operátorem Affiliate programu Direct Pojišťovny je osvědčená společnost VIV NETworks.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená