FinExpert.e15.cz

Osobní finance jsou třetím nejčtenějším ekonomickým titulem

Nárůst čtenosti a prodaných nákladů časopisů z produkce vydavatelství Computer Press se neustále zvyšuje.
Podle oficiálních výsledků odhadů čtenosti tisku opět posílily časopisy z produkce mediálního domu Computer Press. Mezi časopisy o mobilních telefonech je výraznou jedničkou opět měsíčník Mobility. Titulem druhý nejprodávanější herní časopis se chlubí měsíčník Doupě. Časopis Osobní finance je třetím nejčtenějším titulem v ekonomickém oboru a nárůst čtenářů o 9 % zaznamenal také exkluzívní fotografický měsíčník DIGIfoto.

Podle oficiálních výsledků odhadů čtenosti MediaProjekt – SKMO, realizace GfK Praha – Median za období od 1. 4. 2006 do 30. 9. 2006, kdy bylo dotazováno celkem 14 972 náhodně vybraných respondentů z celé České republiky, je jedničkou mezi časopisy o mobilních telefonech měsíčník Mobility, jehož čtenost vzrostla až na 118 000 čtenářů! Oproti minulému kvartálu se jedná 18% nárůst, v absolutních hodnotách pak Mobilitám přibylo dalších 18 000 čtenářů. Mobility tedy zůstávají nejčtenějším a současně nejprodávanějším časopisem o mobilních telefonech, technologiích a službách operátorů. Mobility potvrzují, že jsou stále jediným odborným časopisem o mobilních telefonech na českém trhu a s velkým předstihem za sebou nechávají ostatní konkurenty (časopis Mobil čte 99 tisíc lidí, Svět mobilů 83 tisíc čtenářů a Yop! pouze 42 tisíc čtenářů). „Dosažené výsledky jasně dokazují, že čtenáři oceňují poctivou práci odborného týmu redaktorů, stejně jako osmiletou tradici ve vydávání časopisu. Za neutuchající přízeň čtenářům srdečně děkujeme, vysokou kvalitu Mobilit budeme samozřejmě udržovat i do budoucna,“ dodává k potěšujícím výsledkům Tomáš Doseděl, šéfredaktor časopisu Mobility.

Doupě

Stabilní pozici na trhu si i nadále udržuje herní časopis Doupě, jehož prodaný náklad dosáhl v září letošního roku 16 072 kusů, což z něj činí druhý nejprodávanější časopis o hrách na českém trhu. Šéfredaktor měsíčníku Doupě, Kamil Gric k tomu říká: „V konkurenci ostatních magazínů je Doupě unikátním projektem, který jako jediný nabízí pohled do všech oblastí virtuální zábavy – světa her pro PC, ale i konzole. O to víc nás těší stále větší množství prodaných kusů, které je signálem, že jsme se vydali správným směrem a čtenáři u nás nachází svá témata a odpovědi na všechny herní otázky“.

DIGIfoto

Také exkluzivní časopis pro všechny tvůrčí fotografy DIGIfoto opět posiluje čtenost. Tento titul nyní sleduje 36 000 čtenářů, což je oproti minulému kvartálu o 9 % více. "Permanentně se zvyšující čtenost nám samozřejmě dělá velkou radost. Je to pro nás známka toho, že DIGIfoto připravujeme přesně podle přání našich čtenářů. Zároveň to ale představuje pro celý redakční tým velký závazek, který nás nutí neustále zvyšovat laťku kvality mezi fotografickými časopisy", říká šéfredaktor časopisu Petr Lindner.

Osobní finance

Měsíčník Osobní finance, který pravidelně přináší informace o finančních produktech a službách, zdobí dosud nejvyšší čtenost v jeho historii. Každé číslo časopisu, který lidem odbornými radami pomáhá s tvořením rodinného rozpočtu, sleduje v současné době úctyhodných 49 000 čtenářů. „S rostoucím zájmem o časopis jsem pochopitelně spokojený. Naším cílem je získávat i nadále nové čtenáře, a to především díky nezávislému odbornému hodnocení finančních produktů na tuzemském trhu. Také v příštím roce hodláme čtenářům zodpovědně radit, kde mohou ušetřit a jak efektivně nakládat se svými penězi," uvedl Petr Lesenský, šéfredaktor časopisu Osobní finance.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená