FinExpert.e15.cz

Osobní Finance 20/02: Za co utrácejí ženy


Luděk Hodboď  |  17. 12. 2002 13:45

Dobrý den,

vyslovuji Vám uznání za zajímavě pojatý časopis - zpočátku jsem byl na pochybách, čím bude vyplněn.

Napadl mne námět pro Váš další článek či materiál, který by možná mohl zajímat čtenáře - srovnání nákladů (pořizovacích, provozních, amortizace) na osobní automobil v osobním vlastnictví, používaný převážně pouze k víkendovým cestám (na chalupu ap.), s náklady na zapůjčení (pravidelné zapůjčování) téhož či srovnatelného typu auta v půjčovně za podobným účelem (např. 2x/měsíc na celý víkend, ujeto 100-200 km/víkend) - co je a za jakých podmínek výhodnější?

Nakonec má drobná poznámka - v čísle 20 máte na s. 27, 29 a 35 vyhlášené soutěže s možností hlasovat na Vaší webové stránce - ať jsem se snažil a oči si málem vykoukal, kromě okénka pro tajenku křížovky (kterou jsem v daném čísle naopak neobjevil) jsem žádný odkaz na soutěže nenašel, takže budu zavírat Vaši webovou stránku s pochybnostmi ve vlastní schopnosti (""Osobní finance" čteš, na web se dostaneš, ale tak jednoduchou věc, jakou je nalézt odkaz na soutěž, nedokážeš zvládnout - musíš se stále učit ... ").

Přeji Vám do nového roku hodně elánu, dobrých nápadů, pohody a uspokojení z Vaší práce a ohlasů čtenářů (projevující se v nárůstu abonentů ..).

Luděk Hodboď

 | 
Mgr. Josef Hanáček  |  29. 12. 2002 19:03

Předně bych Vám chtěl popřát do roku 2003 zdraví štěstí a spokojenost no a v neposlední řadě hodně spokojených čtenářů, mezi které se také řadím.

Avšak také nějak nemohu najít odkaz na Vámi inzerované soutěže a to už je dnes 29.12. /domníval jsem se totiž, že se odkazy objeví, snad to stihnete do toho 10.1. /

Mgr. Josef Hanáček

 | 
Miroslav Geisselreiter  |  30. 12. 2002 07:44

No taky jsem se s tím hledáním chvíli bavil 30.12.02, odkaz na první soutěž se již objevil. Mám ale další pochybnosti o  věrohodnosti soutěží, když se nabízí (trochu nelogicky není použit formulář na jednotlivé položky, nutno vše vypisovat do jednoho okna) KŘÍŽOVKA, kterou jsem v časopisu vůbec nenašel.

 | 
Libor Kříž  |  30. 12. 2002 08:43

Přijměte prosím naši omluvu; zbylé dvě soutěže se na našich stránkách doposud neobjevily z důvodu technických problémů serveru. Administrátor martin.jaluvka@cpress.cz pracuje na jejich odstranění.

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená