FinExpert.e15.cz

OptikDoDomu – revoluční prodej brýlí a optiky

Na začátku podnikání potřebujete buď štěstí, anebo dobrý nápad.
OptikDoDomu – revoluční prodej brýlí a optiky

OptikDoDomu, který odstartoval na začátku letošního roku, patří do druhé kategorie a zásadně rozvířil stojaté vody segmentu prodeje a distribuce brýlí a optiky. Pokud hledáte zajímavou příležitost přivýdělku, anebo hlavní zdroj příjmu, bude vás nový koncept určitě zajímat.

Na prvním místě je produkt

I dobrý nápad může časem zevšednět. Důležité je umět nabídnout kvalitní produkt, po němž je stabilní a vysoká poptávka. Brýle jsou přesně tímKlepněte pro větší obrázekto druhem zboží. Jen v ČR jsou asi 3 miliony uživatelů dioptrických brýlí a jen málokdo má jediný model. Když navštívíte oční optiku a vyberete si obyčejné brýle, zaplatíte několik tisíc. Jistou alternativou jsou internetové obchody, ale tam si zase brýle nemůžete vyzkoušet – což je při výběru brýlí jeden z hlavních požadavků. OptikDoDomu kombinuje výhody obou obchodních modelů – nízkou cenu spojenou s osobním kontaktem, vyzkoušením a poradenstvím.

OptikDoDomu při výrobě a návrhu brýlí spolupracuje přímo s výrobci. Originální kolekce ICONA pochází ze stejných továren a brýle jsou vyráběny stejnými technologiemi jako brýle předních světových značek – např. Adidas, Mexx, Puma, Reebok nebo Rodenstock. 

Změna myšlení spotřebitelů

Lidé už nemají chuť utrácet v kamenných optikách horentní sumy, a proto se OptikDoDomu od počátku setkává s pozitivními ohlasy. Koncept je založen na přímém prodeji: dovoluje totiž zkrácení cesty od výrobce ke spotřebiteli na minimum a těží z toho všichni. Zákazník získá produkt výrazně levněji, firma nemusí investovat do pronájmu drahých prostor, personálu a reklamy, ale nabídne vysokou provizi Optickým poradcům, kteří sami zajišťují prodej. I vy se můžete snadno stát Optickým poradcem a rychle rozjet vlastní podnikání se silnou podporou mateřské firmy v zázemí.

Nejvelkorysejší odměňovací a motivační systém v ČR

Přímý prodej utrpěl šrámy na pověsti na začátku divokých 90. let, kdy spekulanti spouštěli nejrůznější letadla a pyramidy. Ta doba už je naštěstí pryč a přímý prodej (též označovaný jako multi-level marketing) je rovnocenným prodejním kanálem. OptikDoDomu navíc patří mezi nejlukrativnější a nejvýhodnější systémy tohoto typu v ČR. Nevěříte?

  • Máte celý rok, abyste si práci vyzkoušeli. OptikDoDomu vám kdykoli vrátí vstupní náklady.
  • Nejsou stanoveny žádné minimální ani pravidelné odběry jako v jiných MLM systémech. Prostě podnikejte svým tempem.
  • OptikDoDomu vám vše vysvětlí a poskytuje vám silnou marketingovou podporu.
  • Systém je nastaven jednoduše a srozumitelně a důraz je kladen na prodej (vysoké provize). Snadno dosáhnete zajímavých příjmů bez nutnosti vybudovat síť.
  • Nemusíte nikoho přesvědčovat jako při prodeji zázračných hubnoucích preparátů či vitamínových přípravků, které jsou většinou dražší než v obchodech. Brýle jsou produkt, který lidé potřebují, a navíc jej nabízíte výrazně levněji.

Nemůžete nic ztratit, jen získat. Proč to nezkusíte? Seznamte se s OptikemDoDomu podrobněji na adrese: www.optikdodomu.cz. Nechte si zdarma poslat Klíč k úspěchu.

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená