FinExpert.e15.cz

OF.com - nová podoba serveru

Dnešním dnem spouštíme novou podobu serveru Osobní finance. Každý den budeme přinášet aktuální zpravodajství ze světa financí a několikrát týdně si budete moci přečíst zajímavé články a srovnání. Jedinečnou funkcí je možnost změny vzhledu stránek podle svého vkusu!
OF.com - nová podoba serveru

Dnešním dnem spouštíme novou podobu serveru Osobní finance. Každý den budeme přinášet aktuální zpravodajství ze světa financí a několikrát týdně si budete moci přečíst zajímavé články, srovnání či témata. Pod článkem se vám otevře prostor pro diskuzi a doufám, že budete této možnosti hojně využívat. Obsah serveru je původní, což znamená, že články nebudou přebírány z tištěné verze Osobních financí.

Kromě kvalitního obsahu jsou k dispozici užitečné finanční kalkulačky (čistá mzda, hypoteční úvěr atp.), poradna nebo možnost online uzavření smlouvy o některém z finančních produktů (stavební spoření, penzijní připojištění, cestovní pojištění atp.). Pokud si zvolíte některý z finančních produktů z nabídky vlevo, zobrazí se přehledný rozcestník, který vás nasměruje k dalším informacím. Velmi užitečným pomocníkem bude pro každého jistě slovník finančních pojmů a termínů.

Jedinečná je funkce změny vzhledu stránek. Po kliknutí na tlačítko Vzhled, které naleznete v pravé horní polovině stránky se zobrazí výběr předdefinovaných barevných kabátků. Podle nálady nebo vkusu si jednoduše jeden zvolíte a celý server se obleče do nových barev. Plánujeme také řadu soutěží, kvízů nebo diskuzí, v nichž budete moci vyhrát například tričko Osobních financí nebo jiné ceny.

Pro čtenáře tištěné verze časopisu Osobní finance je připraven servis v podobě možnosti odpovědí na křížovky nebo soutěže. V dolní polovině stránky také naleznete upozornění na aktuální číslo a stručný přehled v něm publikovaných témat. Můžete si také stáhnout Osobní finance ve formátu PDF nebo si přečíst vybrané články tištěné verze.

V blízké budoucnosti plánujeme řadu vylepšení – například online kalendář či systém odměn za příspěvky do diskuzí.

Na první místě ale zůstává kvalitní obsah a doufám, že díky novému webu o osobních a rodinných financích získáte řadu užitečných informací a brzo si www.osobni-finance.com zařadíte mezi své oblíbené stránky. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k nové podobě webu, pište na jakub.lohniský@cpress.cz nebo využijte diskuzi pod článkem.


Jakub Lohniský

 

Další článek


 

celkem 4 komentáře

Nejnovější komentáře

Pan Eliot
Alžběta Kořínková
24. 9. 2003, 16:29
Re: Cool!
Eliot
19. 9. 2003, 09:04
Re: Cool!
Lohnisky Jakub
18. 9. 2003, 22:27
Cool!
Eliot
18. 9. 2003, 12:13

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená