FinExpert.e15.cz

Obchodování opcí pod vedením zkušeného mentora

Špičkový mentor opčního tradingu poprvé v Praze! Nenechte si ujít příležitost naučit se zhodnocovat svůj účet o více než 10 % měsíčně! Přihlašte se na exkluzivní seminář!
Obchodování opcí pod vedením zkušeného mentora

Jason Ng je autorem encyklopedických webů Optiontradingpedia.com, Futurestradingpedia.com a zároveň jeden z  nejlepších světových opčních obchodníků a mentorů, tvůrce vlastních obchodních strategií (www.mastersoequity.cz) a nyní přijíždí poprvé do Prahy.

Prezident společnosti Masters 'O' Equity Asset Management Jason Ng přijíždí do České Republiky, aby ve spolupráci s firmou KB Investment a traderem Bohumírem Kovářem uspořádal první seminář, při kterém bude poprvé na Evropském kontinentu prezentovat své unikátní obchodní systémy.

Jason Ng si připravil 2denní seminář s cílem transformovat české tradery začátečníky na tradery schopné vytvářet konzistentní profit prostřednictvím opčního tradingu (www.mastersoequity.cz). První den Vás seznámí se širokou nabídkou opčních strategií a možností přístupů k obchodování opcí. Druhý den budete seznámeni s konkrétními obchodními systémy a koncepty swingových a pozičních strategií. Jason Ng Vám, mimo jiné, představí i svoji unikátní strategii.

  • Star Trading System je swingový, krátkodobý obchodní systém se zhodnocením více než 40% na jeden obchod

Jason Ng Vám přesně ukáže a vysvětlí selekci akcií, vstupní procedury, money management i různé druhy výstupních strategií. To vše Vám bude vysvětleno tak, že po skončení semináře budete mít veškeré informace k potřebné k obchodování Star Trading Systému. Jelikož ale rozdíl mezi profitabilním a ztrátovým traderem dělá v mnoha případech právě spolupráce s mentorem, je důležité využít mentora, abyste se cítili při obchodování Mastersoequity systémů skutečně sebevědomě a komfortně. Studium těchto strategií stojí v USA více než 3000 USD. Při této jedinečné příležitosti se firmě KB Investment podařilo vyjednat exkluzivní slevu a v ceně tohoto prvního semináře  v ČR zprostředkovat 30denní online mentoring přímo od tvůrce opčních strategií!

V CENĚ SEMINÁŘE JE 30 DENNÍ INDIVIDUÁLNÍ ONLINE MENTORING!

Součástí ceny semináře je i 30 denní 15-ti minutový individuální online mentoring, při kterém máte šanci si přímo s Jasonem Ng vyjasnit dotazy ohledně svého portfolia a svých strategií. Vzhledem k výše uvedené ceně se jedná, nejen na českém trhu, o naprosto unikátní šanci, která se již za takto výjimečných podmínek nebude opakovat.

Věříme, že budete mile překvapeni a spokojeni s množstvím konkrétních rad a informací, které lze získat jedině mnohaletým studiem trhů a Vy je dostanete během 2 dnů. Zjistíte, proč jsou opce ideálním instrumentem pro postupné, bezpečné a jisté zhodnocování Vašeho kapitálu.
Podrobné informace a možnost přihlásit se na seminář naleznete na tomto webu:
www.mastersoequity.cz.

 

Klepněte pro větší obrázek

Bližší informace nalezlenete na webu www.mastesoeequity.cz  

 

 

 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená