FinExpert.e15.cz

O on-line penzijní připojištění skupiny AXA je velký zájem

Praha, 8. listopadu 2007 – Více než 2 tisíce klientů využilo během čtyř týdnů on-line formuláře, jehož prostřednictvím si lze na stránkách www.zijtevpohode.cz sjednat penzijní připojištění u AXA penzijního fondu. Každý, kdo si smlouvu uzavře on-line, může získat finanční odměnu až 7500 korun. Finanční odměnu získají zájemci také v případě převodu jejich stávajícího penzijního připojištění do AXA penzijního fondu. Celkově stránky navštívilo přibližně 30 tisíc zájemců o penzijní připojištění.

"Službou ePenze, která umožňuje sjednat penzijní připojištění on-line, chceme zlepšit dostupnost tohoto produktu pro uživatele internetu. V rámci podzimní kampaně jsme se zaměřili na spolupráci s navštěvovanými internetovými vyhledávači a informačními servery. Jako nejefektivnější se v tomto ohledu ukázaly inovativní Pay Per Action formáty, které jsme použili ve spolupráci s mediální agenturou Initiative Prague a se serverem Seznam.cz. Stejně tak jsme zahájili spolupráci na stránkách zlatakoruna.idnes.cz,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Každý klient AXA penzijního fondu může navíc získat řadu dalších zajímavých finančních výhod, a to až do výše přesahující 100 000 korun. S uvedenými výhodami se lze seznámit přímo na stránkách www.zijtevpohode.cz.

AXA penzijní fond patří dlouhodobě mezi největší a nejúspěšnější penzijní fondy v České republice. V letošním roce mohou klienti AXA penzijního fondu také využívat bezplatný internetový přístup k účtu penzijního připojištění – mohou tak sledovat stav svého účtu penzijního připojištění včetně detailů plateb - účastníka, zaměstnavatele, 3. osoby, státního příspěvku a zhodnocení vložených prostředků.

 

Kontakty

AXA
Marek Zeman
Ředitel PR & komunikace
telefon: 225 021 313
marek.zeman@axa.cz

 

Ogilvy PR
Milan Kříž
Telefon: 221 998 237,
Mobil: 602 266 316
milan.kriz@ogilvy.com 

 


David Sahula
Telefon: 221 998 267,
Mobil: 731 164 995
david.sahula@ogilvy.com 

 

AXA v České republice

AXA v České republice působí prostřednictvím penzijního fondu a pojišťovny. AXA životní pojišťovna má na českém pojišťovacím trhu stabilní pozici. Objem aktiv pod správou pojišťovny činil 30. červnu 2007 více než 5,2 miliardy Kč. Počet smluv AXA životní pojišťovny přesahoval k 30. červnu 2007 93 tisíc. AXA penzijní fond spravoval k 30. červnu 2007 aktiva v hodnotě převyšující 31,2 miliardy korun. Udržuje si tak stabilně pozici jednoho z největších penzijních fondů na českém trhu. Celkově  využívá služeb AXA penzijního fondu téměř  600 000 klientů. Jednou z priorit fondu je kooperace se zaměstnavateli, kteří svým zaměstnancům přispívají na penzijní připojištění. V současnosti spolupracuje AXA penzijní fond s bezmála 2000 zaměstnavateli.

AXA Group

Skupina AXA je celosvětovým leaderem v oblasti finanční ochrany. Podnikání společností AXA je geograficky diverzifikováno a hlavní podniky se zaměřují na západní Evropu, Severní Ameriku a Dálný východ. Celosvětově má AXA 52 milionů klientů, 110 tisíc zaměstnanců a celkem spravuje 1,32 bilionů euro. Kmenové akcie AXA jsou registrovány a obchodovány pod symbolem AXA na pařížské burze cenných papírů. Americké depozitní akcie AXA jsou rovněž registrovány na newyorské burze NYSE pod symbolem AXA.

AXA podporuje charitativní projekty

Skupina AXA je společensky odpovědná firma. Jednou z jejích priorit je sponzoring a podpora charitativních projektů a ohleduplný přístup k životnímu prostředí. V České republice je již druhým rokem generálním partnerem projektu Světluška, který pomáhá nevidomým na jejich cestě k samostatnosti. V loňském roce přispěla na jeho úspěšnou realizaci darem ve výši 2 000 000 Kč. AXA dále od roku 1999 spolupracuje s Nadací Křižovatka. Jejím cílem je pomoci dětem ohroženým dosud zcela nevysvětleným "syndromem náhlého úmrtí novorozenců". Zaměřuje se proto především na vybavení českých nemocnic přístroji pro monitoring dechu novorozenců. V letošním roce začala AXA spolupracovat s Nadací Partnerství, když se stala generálním partnerem projektu Na Zelenou! Bezpečné cesty do škol. Cílem projektu je zvýšit bezpečnost dětí při cestách do školy a motivovat je k dojíždění na kole či docházení pěšky.

AXA ASSISTANCE v České republice

AXA ASSISTANCE zahájila svoji činnost v České republice v roce 1999 jako poskytovatel asistenčních služeb pro korporátní klientelu. Obchodními partnery AXA ASSISTANCE jsou zejména pojišťovny, banky, výrobci a prodejci automobilů, obchodní řetězce, telekomunikační společnosti, distributoři pohonných hmot apod. AXA ASSISTANCE se specializuje na vytváření programů asistenčních služeb na míru, v souladu s potřebami obchodních partnerů a jejich klientů, kterým jsou příslušné služby určeny.

 

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená