FinExpert.e15.cz

Novinka Moneta Money Bank: Flexibilní půjčka s nejnižší měsíční splátkou na bankovním trhu

Praha, 11. října 2016

Moneta Money Bank přichází s nabídkou půjčky s nejnižší měsíční splátkou na bankovním trhu. Nabídka platí pro půjčky nad 100 000 Kč uzavřené na nejdelší dobu splatnosti. Revolvingová půjčka Expres Plus je flexibilní a může posloužit také jako rezerva. Je ji totiž možné čerpat opakovaně bez potřeby dalšího schvalování. Stejně tak je možné půjčku kdykoliv bez poplatku splatit. Půjčku s nejnižší měsíční splátkou na trhu si mohou zájemci sjednat v bance od 10. října až do konce letošního roku. 

„Pro většinu Čechů je nízká měsíční splátka to nejdůležitější při výběru půjčky. Proto jsme před letošními Vánoci, kdy stoupají rodinné výdaje, připravili pro naše stávající i nové klienty zvýhodněnou půjčku Expres Plus,“ říká Tomáš Kostrhoun, produktový manažer Moneta Money Bank, a dodává: „V případě, že bude klient potřebovat půjčit ještě další peníze, nemusí v bance žádat o nový úvěr, lze využít schválenou rezervu. S půjčkou tak může pružně reagovat na nečekané životní situace.“

Výhodou půjčky Expres Plus od Moneta Money Bank není jen to, že si klienti mohou půjčovat opakovaně. Klienti totiž mohou úvěr kdykoliv mimořádně zdarma splatit, a to buď jeho část, nebo v plné výši. Nespornou výhodou je také to, že peníze mohou klienti použít, jak sami potřebují. Využít je tedy mohou například při rekonstrukci kuchyně nebo při opravě automobilu. Schválená rezerva jim navíc dává jistotu v případě neočekávaných nákladů.

Online schválení půjčky do pěti minut

Expres půjčku s nejnižší měsíční splátkou na trhu mohou zájemci získat při sjednání úvěru od 100 000 Kč do 800 000 Kč. Při úvěru do 500 000 Kč nepožaduje banka spolužadatele, nad 500 000 Kč je pak půjčka se spolužadatelem. Zažádat o revolvingovou půjčku Expres Plus do 300 000 Kč je možné podat online, telefonicky nebo na kterékoliv z 230 poboček Moneta Money Bank. Při žádosti online se zájemce o půjčku dozví o výsledku žádosti do pěti minut. Poté stačí dorazit na pobočku, doložit doklady a podepsat smlouvu. Od sjednání smlouvy má klient za dalších pět minut peníze k dispozici na svém účtu. 

Expres Plus čerpáte i kartou

První čerpání půjčky je stejné jako u jiných půjček Moneta Money Bank, tedy převodem peněz na běžný účet klienta. Další čerpání mohou zákazníci provést nejen na pobočce, ale také v Internet Bance nebo Telefon bance. Expres Plus zákazníkům také umožňuje výběr peněz z bankomatů a přímé platby u obchodníků a na internetu. To vše díky kartě k Expres Plus, kartě k úvěrovému účtu na trhu. Na rozdíl od debetní karty klient čerpá peníze přímo z úvěru.

Kdo získá Expres Plus?

O Expres Plus může zažádat fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm v ČR, případně s povolením k pobytu na území ČR. Podmínkou je také trvalý zdroj příjmů. Zájemce o půjčku musí předložit platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a telefon domů a do zaměstnání. Dodává také potvrzení zaměstnavatele o příjmu, podnikatelé předkládají aktuální daňové přiznání za minulý rok spolu s živnostenským listem nebo koncesní listinou.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená