FinExpert.e15.cz

Nové weby, weby v novém

Novinky z českého internetu.

Internet Projekt dokončil prezentaci agentury Visage, zabývající se obalovým designem (www.visage.cz). Přehled nabízených služeb a referencí hodně využívá flashových prvků.

Symbio Digital nově zpracovalo prezentaci Teplo domova pro firmu Vlasta Veselíková & M, která nabízí výrobky z přírodních materiálů – ovčí vlny a jehnětiny (www.veselikova.cz).

Mobilní operátor T–Mobile v rámci své vánoční kampaně spustil na internetu microsite Hypertašket, která má nepřímo podpořit akci „Když tašky zvoní, dárky máte vyřešeny“. Autorem multimedální prezentace www.hypertasket.cz je Symbio Digital. Microsite odkazuje na vánoční nabídku Twist sady a obsahuje tematicky laděné služby. Vánoční nabídka je doprovázena interaktivními online hrami a soutěžemi.

Vydavatelství Hachette Filipacchi spustilo internetovou verzi časopisu Marianne, kterou zpracovalo studio Advertures (www.marianne.cz). Graficky atraktivní, příjemný a přehledný web časopisu pro ženy nabízí čtenářkám kromě stálých rubrik, také poradenské služby v otázkách pěstování ducha i těla.

Globe Internet vytvořilo novou prezentaci Divadla Archa (www.archatheatre.cz) a pražského kina Oko (www.kinooko.cz). Na stránkách Divadla Archa přibylo diskuzní fórum, kde je věnován prostor pro ohlasy, dotazy a připomínky návštěvníků. Web kina Oko obsahuje rozsáhlou databázi filmů. Nově lze přes internet rezervovat vstupenku na požadovaný film. Zajímavou novinkou je též možnost informování o promítání vybraného filmu ukrývající se pod službou Můj film.

Ilikethis! připravilo pro Fotostar Südcolor internetové fotoalbum Album.cz, zaměřené na uchovávání uživatelských fotografií a jejich prezentaci na internetu (www.album.cz). Uživatelé dostanou zdarma k dispozici 30 MB prostoru pro své fotografie, za nadstandard si musejí připlatit. 

nexum Trilog přepracoval firemní prezentaci společnosti AQ okna, přičemž kromě nového designu, rozšíření a doladění struktury a navigace celé prezentace realizoval také systém pro aktualizaci obsahu prezentace (www.aqokna.cz).

iMagic vytvořil novou produktovou prezentaci pro tavené sýry Pribina (www.pribina.cz). Stránky obsahují mimo jiné recepty či seznam a popis jednotlivých výrobků. Grafické řešení vychází z corporate identity společnosti Pribina.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená