FinExpert.e15.cz

Nové produkty Škofinu

Novinky v oblasti spotřebitelských úvěrů

Spotřebitelský úvěr nabízený Škofinem pod názvem Classic Credit je od konce října rozšířen o nabídky Škoda Credit s pojištěním ČP – Inclusive II, Volkswagen Credit s pojištěním ČP a Seat Credit s pojištěním ČP. Všechny tyto akce se vztahují  na nové osobní i užitkové vozy a jsou určené jak pro soukromé osoby i podnikatele. Smlouvu lze uzavřít na období od 12 do 72 měsíců. Zůstatková hodnota se může pohybovat od 0 Kč do 30 % z ceny vozu a umožní stanovit individuální výši splátky. Klient je u spotřebitelského úvěru od počátku vlastníkem vozidla. Součástí nabídky je pojištění od České pojišťovny (havarijní pojištění, povinné ručení). V případě Škoda Credit s pojištěním ČP – Inclusive II obsahuje nabídka i  pojištění nákladů za zapůjčení náhradního vozidla. Úvěrové financování je výhodné pro podnikatele, protože umožňuje odpis až 25 % z ceny vozu v prvním roce jeho pořízení.
 

Rok leasingu zdarma

U Škofinu stále pokračuje akce, která byla v létě propagována sloganem Nové je lepší. Při tomto programu neplatíte prvních 12 měsíčních leasingových splátek. Leasingová smlouva je přitom na 60 měsíců. Prvních 12 splátek hradí partneři akce – společnosti Škofin, Škoda Auto, Česká pojišťovna a Allianz pojišťovna. Nabídka je určena pro soukromé osoby, podnikatele i firmy a vztahuje se na vozy Škoda Fabia, Fabia Combi a Fabia Sedan v cenách od 260 000 do 365 000 Kč.

Naše recenze této nabídky
 

Polo za Polovinu

Další akci Škofin připravil pro ty, kteří zamýšlejí pořídit Volkswagen Polo. Pokud zaplatíte předem 50 % ceny vozu, společnost sníží úroky o polovinu ve srovnání se standardní nabídkou. Součástí nabídky je balíček pojištění od České pojišťovny: havarijní pojištění (spoluúčast 5 % nebo 10 %), povinné ručení a asistenční služby Speciál (volitelné je pak pojištění čelního skla nebo úrazu dopravovaných osob a zavazadel). Nabídka se vztahuje pouze na nové vozy modelu Volkswagen Polo a je určena jak soukromým osobám, tak i podnikatelům. Pro výši měsíční splátky jsou důležité ještě dva parametry – délka leasingové smlouvy (36 až 72 měsíců) a zůstatková hodnota (100 Kč až 30 % z ceny vozu).

Modelový příklad:

VW Polo v ceně 276 500 Kč
Splátka předem 50 %, tj. 138 250 Kč
Doba splácení 5 let
Zůstatková hodnota 50 000 Kč
Měsíční splátka 3 004 Kč

 

Seat Leasing Garance

U nabídky připravené ve spolupráci s Českou pojišťovnou a Defend-Lock se jedná o leasing spojený s pojištěním a garancí ochrany vozu Defend–Lock. V případě krádeže obdržíte plnění 25 000 Kč. V ceně leasingu může být zahrnuto havarijní pojištění s 5 % nebo 10 % spoluúčastí, povinné ručení, úrazové pojištění dopravovaných osob, pojištění čelního skla i zavazadel a asistenční služby Special.

 

Pojištění platebních povinností

Kromě uvedených služeb nabízí Škofin pojištění platebních povinností, které se vztahuje na:

  • plnou pracovní neschopnost
  • plnou i trvalou invaliditu
  • úmrtí 

Varianta Pojištění platebních povinností Plus zahrnuje i pojištění pro případ ztráty zaměstnání. Toto pojištění je možné sjednat u kteréhokoli smluvního obchodníka koncernu Volkswagen.

Zdroj: Škofin

 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená