FinExpert.e15.cz

Nižší splátky půjček umí zařídit i americká hypotéka ACEMA

(Inzerce) Dostat se z finančních problémů nebo si jenom snížit splátku půjčky potřebuje dnes každý. Ne všichni však ví, že takový problém řeší americká hypotéka.
Nižší splátky půjček umí zařídit i americká hypotéka ACEMA

Co je to americká hypotéka a jak vlastně funguje?

Americká hypotéka je bezúčelová půjčka zajištěná jakoukoliv nemovitostí. U nebankovních poskytovatelů je často navíc bez kontroly v registru dlužníků (Solus aj.), dokládání příjmů apod. Při schvalování se proto nezjišťuje, na co potřebujete půjčit – zda na vysněnou dovolenou v Tichomoří, na pokrytí Vašich dalších nenadálých výdajů nebo na konsolidaci stávajících půjček. Důležité je však ručit nemovitostí, čímž se věřitel pojišťuje pro případ nesplácení Vaší zápůjčky. Z toho důvodu je také tento druh hypotéky považován za méně rizikový, a tudíž můžeme klientovi nabídnout mnohem výhodnější úročení (zpravidla se pohybuje již od méně než 7% na rozdíl od ostatních spotřebitelských půjček, kde se úročení zakládá na minimální hodnotě 15%), přičemž můžete Vaši půjčku splatit dříve bez jakýchkoli poplatků. Mezi takové patři i americká hypotéka ACEMA, která aktuálně nabízí úrok již od 6,4% p.a.

Klepněte pro větší obrázek

Běžně si můžete téměř všechny dostupné typy amerických hypoték jednoduše srovnat např. na internetu pomocí zadání pro vyhledávání klíčových slov. Jednotlivé sazby i podmínky se různí, avšak v základě se víceméně jsou si podobné.

„Věděli jste, že americkou hypotékou můžete snadno vyřešit své dluhové problémy, jelikož tento typ půjčky je vhodný i pro takové klienty, kteří mají záznamy v rejstříku dlužníků.“

Pro koho je americká hypotéka vhodná?

Americká hypotéka nabízí možnost tzv. konsolidace neboli sjednocení půjček, protože se v dnešní době čím dál více lidí dostává do problémů a mají rozpůjčované peníze současně u více společností a nestíhají je splácet. Nabízí se tak možnost jednoduchého sloučení všech stávajících nevýhodných závazků do jednoho a platit pouze jednu, nižší, splátku dohromady.

Americké hypotéky však lze použít i jako nové půjčky, pokud chcete půjčky na cokoliv a bez dokládání účelovosti. Díky zajištění nemovitostí nabízí atraktivnější úroky, než klasické spotřebitelské půjčky u bank, nebo nebankovních poskytovatelů půjček.

Spoustu dlužníků dnes trápí i centrální záznamy o dluzích, které jsou vyloženě jejich nočních můrou a kvůli kterým si v podstatě v případě potřeby již další peníze nikde půjčit nemohou. U nebankovních amerických hypoték však tento problém odpadá, protože nebankovní poskytovatelé jako např. ACEMA Credit Czech tyto registry nezkoumají. Naproti tomu si účtují poplatek za uzavření úvěru, který však vyvažuje úrok 6,4%

Požádejte si zdarma o nezávaznou konzultaci s obchodními zástupci ACEMA na www.acema.cz nebo infolince 844 505 555. V případě, že můžete ručit nemovitostí ACEMA Vám pomůžeme vyřešit (nejen) finanční problémy vymodelováním konkrétní situace na místě a na míru.

Klepněte pro větší obrázek

Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. je nejvýznamnějším poskytovatelem zajištěných úvěrů na českém trhu. Vedoucí pozici na trhu si buduje již 12 let a za tuto dobu služby firmy chválí tisíce spokojených klientů i nezávislé organizace, které pravidelně ACEMu hodnotí velmi kladně v hodnocení nebankovních úvěrů. Ověřte si kvalitu sami na www.acema.cz.

Odkazy:

bez kontroly v registru dlužníků - acema.cz/produkty/pujcky-bez-registru

americká hypotéka ACEMA - acema.cz/americka-hypoteka

půjčky na cokoliv - acema.cz/produkty/pujcka-na-cokoliv

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená