FinExpert.e15.cz

New York, Miami a Toronto jsou nyní s Lufthansou ještě blíž

Praha, 20. března 2017

Se začínajícím jarem Lufthansa připravila pro své české zákazníky zvýhodněné tarify pro cesty z Prahy do Severní Ameriky. Návštěva New Yorku, Miami a Toronta je nyní nejen pohodlná díky pouze jednomu přestupu v Německu, ale nyní také mnohem levnější. Cestujícím ve všech letových třídách Lufthansy se kromě toho dostane prvotřídního servisu, a to jak před cestou, tak na palubě letadla.

Tarify v ekonomické třídě na lince do New Yorku začínají od 11 990 Kč, do Miami od 12 990 Kč a do Toronta od 14 990 Kč. Tyto ceny jsou platné pro cesty od 17. dubna do 15. prosince 2017 mimo období mezi 27. červnem a 15. srpnem.

Zjistěte si více o své cílové destinaci s průvodcem od Lufthansy

Začali jste plánovat dovolenou - ať již v Severní Americe s akčními letenkami, nebo jinde na světě - a nejste si jistí, co v daném místě vidět a dělat, kde nakupovat a kde se najíst? Nebo si nejste jistí, jaké služby nabízí letiště ve vaší cílové destinaci? Pro pohodlnější a jednodušší cestu se podívejte do online průvodce na webu Lufthansy. Kromě tipů na zajímavosti v jednotlivých destinacích zde najdete užitečné informace například o místním zdravotnictví nebo o místních zvyklostech. Na stránce jsou také mapy každého z měst. Vše, co potřebujete vědět o své destinaci, najdete na www.lh-travelguide.com.

Buďte stále ve spojení se službou FlyNet

Ať již při cestě za prací nebo na dovolenou, pro většinu lidí je nyní samozřejmé být stále ve spojení. Díky službě Lufthansa FlyNet můžete vyřizovat důležité emaily, kontrolovat svůj účet na Facebooku, hledat informace o cílové destinaci nebo být v kontaktu s rodinou. Společnost nabízí tuto službu na stále větším počtu letů, ať již na krátké vzdálenosti po Evropě nebo na střední a dlouhé vzdálenosti do Severní Ameriky a na Blízký východ. Služba FlyNet je dostupná na palubách letadel označených symbolem HotSpot. Více informací o tom, jak zůstat ve spojení se světem během letu s Lufthansou, najdete na https://www.lufthansa.com/uk/en/flynet_en.

Airbus A350 společnosti Lufthansa – let budoucnosti již dnes

Lufthansa má nyní ve své flotile nejmodernější a nejekologičtější letadlo pro dlouhé lety – Airbus A350. Díky technologicky vyspělým motorům, ultramoderním materiálům použitým při výrobě a aerodynamickému designu spotřebuje tento letoun o 25 % méně paliva a jeho hluková stopa je o 50 % nižší než u srovnatelných typů letadel. 

Lufthansa létá s Airbusem A350 na dvou linkách: z Mnichova do Dillí a z Mnichova do Bostonu, přičemž provoz na druhé zmíněné lince byl zahájen 14. března 2017. Celkem má Lufthansa objednáno 25 letadel tohoto typu. A350 poskytuje cestujícím více komfortu, pocit většího prostoru, vylepšené osvětlení a digitální inovace. Cestující ve třídě Economy mají více pohodlí díky novým sedadlům s ergonomicky tvarovanými výplněmi, pohodlnými opěrkami hlavy a úložnými prostory nad sklápěcím stolkem. Cestující v Premium Economy a Business třídě mají cestování ještě pohodlnější díky širším sedadlům. V Business třídě došlo k rozšíření palubního cateringu o samoobslužnou zónu. Cestující si tak mohou dopřát kdykoliv mezi jídly lehké občerstvení.

Akční letenky do Severní Ameriky lze zakoupit v období 20. března – 16. dubna na stránkách společnosti Lufthansa.com, na zákaznické lince Lufthansy +420 434 008 234 a u partnerských cestovních agentur.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená