FinExpert.e15.cz

Neomezený internet na předplacené kartě pouze u T-Mobile

Jednu novinku a výrazné zlevnění neomezeného přístupu na internet připravil pro své zákazníky T-Mobile. Ideálním řešením pro uživatele, kteří chtějí být mobilně připojeni, a přitom nechtějí podepisovat žádnou smlouvu, je možnost zakoupit si předplacenou kartu s tarifem Twist Data Unlimited. Tento neomezený přístup za paušál nabízí T-Mobile na domácím trhu jako jediný mobilní operátor. Tarifní zákazníky, kteří až dosud platili za neomezený internet 999 Kč měsíčně, nadále vyjde trvalé připojení téměř o třetinu levněji než doposud.

Nový Twist Data Unlimited

Novou, speciální edici Twist karet s přednastaveným tarifem Twist Data Unlimited může využít každý, kdo potřebuje být trvale připojen, a přitom se nechce vázat žádnou smlouvou. Za měsíční poplatek ve výši 850 Kč (714 Kč bez DPH) získá uživatel možnost neomezeného přístupu na internet a WAP prostřednictvím GPRS. Další výhodou předplacené karty je, že za datové přenosy platí zákazník pouze v době, kdy je bude skutečně využívat. Poplatek je totiž strháván z předplaceného kreditu předem na měsíční období, pro které si chce zákazník neomezený internet předplatit. V případě, že si do této doby nedobije, poplatek mu stržen není a GPRS bude dále využívat až tehdy, kdy si kredit znovu dobije a bude na něm mít částku rovnající se alespoň výši měsíčního poplatku. O blížícím se dni, kdy je pro přístup na internet v dalším měsíčním období potřeba dobít, bude zákazník informován prostřednictvím SMS, a to pět dní předem.

Nová Twist karta v edici Twist Data Unlimited vyjde zákazníka na cenu shodnou s měsíčním poplatkem, tj. 850 Kč. Tato cena již zahrnuje měsíc neomezeného přístupu na internet (začíná běžet od okamžiku aktivace SIM karty) a také kredit ve výši 50 Kč pro volání či například odesílání SMS. Ceny těchto služeb jsou shodné s tarifem Twist Standard. Všichni majitelé karet se speciálním twistovým tarifem přitom mohou stejně jako ostatní zákazníci využít výhod nejrychlejšího GPRS připojení na internet na českém trhu: data lze stahovat rychlostí až 85,6 kbps a tuto rychlost je možné dále zvýšit díky službě GPRSpeed. Pro pohodlné a jednoduché nastavení počítače pro přístup na internet prostřednictvím GPRS je připraven software T-Mobile Communication Centre, který bude dodáván na CD spolu se SIM kartou s tarifem Twist Data Unlimited. Zdarma si jej lze také stáhnout na webových stránkách společnosti.

Ceny jsou uvedeny včetně 19% DPH.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená