FinExpert.e15.cz

Nemám příjem a platím zdravotní pojištění


Haluz  |  10. 11. 2015 16:35

Já čekal že OBZP bude od placení pojistného osvobozena ale ejhle překvápko.. Může mi někdo logicky vysvětlit, že když jsem OBZP, bydlím u rodičů a je mi 26 let ... odkud mám vzít měsíčně 1148,- a proč ? Od té doby co si neplatím pojištění, jsem nebyl u doktora, odmítám platit výpalné nebo daň za život, ústava mi dává za pravdu. Lékařskou péči z principu odmítám, jsem si plně vědom všech důsledků zdravotní problémy si řeším sám, a v případě že si nebudu vědět rady, tak umřu a naprosto s tím souhlasím a vyhovuje mi to. Tudíž nemá nikdo, absolutně nikdo právo po mě chtít platit za něco co nevyužívám a hlavně na to nemám. . Nebo mi snad zákon naznačuje že mám jít vykrást benzinku ? Nebo banku ? Nebavme se o tom jesi nepracuji nebo pracuji nebo očemkoli jiném bavme se o tom že za co mám platit zdravotní a odkud na to mám vzít peníze. Příjem nemám, oni mě tu straší pokutama a penálema... a zčeho je tak asi zaplatím hmm ? Stáhnete mě z kůže ? Nic nemám, nemám majetek, nemám peníze, nemám ani účet. V životě na tom nehodlám nic měnit, tzn dokonce života nehodlám tento stav měnit a nehodlám měnit místo trvalého pobytu... JSem ochoten zaplatit za služby, a všecko to co bych podle spravedlivého žití měl, tzn jízdenky, popř pokutu... teplou vodu elektřinu, plyn, platit za jídlo, platit za služby.. palatit za blbost když něco vyvedu, zkrátka já pouze se odmítám nechávat okrádat státem a platit za něco co nevyužívám, platit za něco co neexistuje.. Nikdo nemá právo po mě cokoli vymáhat a případné vymahače bez váhaní před mým bytem popravím případě že po výzvě k ukončení dobývání se do mého bytu neuposlechnou.. Naprosto s čistým svědomím ochráním své obydlí, soukromí a ubráním své právo, které opět je zakotveno v ústavě jako nedotknutelnost obydlí ! tečka hotove 20 ...

 | 
Amálka  |  13. 04. 2016 20:19

Jednoznačně souhlasím s příspěvkem od Haluze...každý má právo se rozhodnout,jak bude nakládat se svým zdravotním stavem!Je to jen okrádání obyčejných lidí a krmení pojišťoven...odmítám se přispůsobovat tomuto okrádačskému režimu!Jediným cílem současné doby je přivést lidstvo na pokraj psychického zhroucení a sebevražedných pokusu...čím víc obětí,tím lépe!Dokud se lidi neproberou a nevzbouří..proti těmto nařízením a nesmyslů...budou jak stádo ovcí..za několik let se budeme bát i dýchat..možno jen za příplatek!

 | 
Haluze  |  14. 04. 2016 01:17

No zaplať pánbůh za to že aspoň někdo vidí co se děje, naprosto s váma souhlasím, zkrátka máte tu schopnost, prokouknout za oponu.. Také si myslím že bude za párlet to co píšete, a za pár desítek let to tady buď nebude, nebo to bude vypadat jako totalitní naprosto zotročené cosi, podobojící se peklu,lidi budou zcela ovládání, bude pro ně normální dřít za lacinou stravu a vodu, žít pokupě ve velkých místnostech, nemít o nic zájem a zkrátka takové apatické biliogické nemyslící stroje bez emocí a nějakých představ.. prostě jen k službě skupinám mocných.. o tohle se teda usilovně snaží, někdy to vypadá že jim to i vychází ale nikdy nikomu nemůže něco podobného podařit, neboť tuto planetu nemůže vlastnit a ovládat žádná jedna velmoc, už vůbec né jednotlivec. Pokusil se o to ujetý hitler, a znova se oto pokouší ujeté vedení USA kterému naše vládní skupina organizovaných zločinců zobe z ruky.. někdo může říct bláznivá konspirace, mno na skutečnosti že to tak je to nic nezmění. Ještě že sem do tohoto světa nepřivedl nový život, děcka.. to bych dneska byl i s děckama mrtvý, nebo děcka v domově a já v pakárně..

 | 
Haluze  |  14. 04. 2016 01:29

Zrovna minulý týden jsem snad po 10ti letech chytil nějakou svinskou chřipku, myslel sem že zdechnu, až sem si začal říkat jestli bych neměl jít k doktorovi, když už teda za to hrubo platím.. Pak jsem se ale včas vzpamatoval a řekl si : Co bys tam dělal ty vole ? Dozvědět se že mám horečku že si mám dát něco na sražení teploty a ležet.. na to opravdu doktora nepotřebuji a jestli si někdy v životě nějak blbě něco zlomím že bude třeba složitá operace, tak jsem ochoten si ji potom případně plně uhradit. Neřeknu kdybych každý týden lítal po doktorech ale, já vůbec v životě na doktory nehraju, a kontrolu nad svým zdravím mám plně v rukou já, jen naivní blázen může svěřit zodpovědnost za své zdraví do rukou někoho cizího, jsem sám sobě doktor, a už jsem se toho o svém těle tolik naučil jakoby neměl šanci kdokoli cizí se o mě naučit... a hlavně nikdo by neměl zájem se mi tak moc věnovat.. celkově zdravotní pojištění v našem státě není nic jiného než sprostá daň za život, a páka jak člověka donutit podrobit se otrocké práci protože práce za 10 kč když 7 zaplatíte za byt a zbytek za služby nic jiného než otroctví není.. jasně nemusíte pracovat jdete na pracák.. ale tam se vás snaží mermomocí vyřadit, poté jste nuceni jít někam do práce neboť neboť vzniká dluh, a vzhledem k exekucím které jsou taky kapitolou samou pro sebe, do pár měsíců je člověk na ulici... kde sme ? Toto je svoboda ? Toto je bordel tak leda ! Navíc kde sou ty nehorázné prachy ? Je nás 10m za každého se odvádí pojištění bezohledu nato jestli si ho platí sám nebo je v práci, nebo pracák. tzn 10m x cca1300 !! TO sou kruté miliardy jen na zdravotním !! Kde jsou daně ? Výdělky z pokut ? Kde jsou další a další různé zisky z občanů ? To jde do skoto nepředstavitelných částek ??! Kde JSOU ? Co je s něma děláno ? Odpověď je jasná, je to rozkrádáno a prodrbáváno organizovanou skupinou zločinců tzv vládní mafii..

 | 
Kamil  |  26. 10. 2017 16:02

Jednou z možností je přihlásit se na konci měsíce na ÚP a po dvou dnech (přesahující do následujícího měsíce) se "dobrovolně" odhlásit z evidence. Nebudete v oněch dvou měsících veden jako OBZP a pojistné na zdr. pojištění odvede stát. Za dva měsíce opět registrace na úp a po dvou dnech opět ukončení. Tímto způsobem nebudete platit zdr. pojištění vůbec. Na UP se nesmíte nechat sankčně vyřadit, nesmíte jim dát prostor. Proto se musíte sám dobrovolně odhlašovat. Blbečci na UP se aspoň zabaví papírováním.

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená