FinExpert.e15.cz

Nejlepší privátní bankovnictví v ČR podle Euromoney poskytuje ČSOB Private Banking

Praha, 11. února 2016

ČSOB Private Banking v letošním roce obhájila titul Nejlepší privátní bankovnictví pro Českou republiku od Euromoney a potvrdila tak svoji vedoucí pozici na českém trhu privátních bank. Kromě celkového prvenství ČSOB Private Banking uspěla v dalších sedmi kategoriích. Slavnostní večer, na kterém zástupci Euromoney ocenění předají, se koná v Londýně ve čtvrtek 18. února. 

„Získaného ocenění si velice vážíme a věříme, že tento úspěch jen potvrzuje zvolenou cestu, kterou spolu s klienty dnes a denně podnikáme. Vzhledem k tomu, že výsledné pořadí vzniká na základě hlasů samotných účastníků soutěže, vnímáme to jako ocenění kvality celého týmu ze strany konkurence. I do budoucna chceme hrát prim v našem oboru a poskytovat vysoce kvalitní služby, plnit přání a potřeby našich loajálních klientů, kterým tímto rovněž děkujeme za projevovanou důvěru. Motivace nám rozhodně nechybí,“ říká Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.

ČSOB Private Banking nabízí své služby a produkty klientům v České republice již více než 13 let. Služby jsou určeny klientům, kteří disponují finančními prostředky převyšujícími 10 miliónů korun (nebo ekvivalent v jiné měně), a kteří mají zájem o nadstandardní služby a vyžadují bankovní obsluhu prostřednictvím stálého privátního bankéře. ČSOB Private Banking se stará přibližně o 6 tisíc klientů a má k dispozici 15 specializovaných poboček po celé České republice. 

Soutěž časopisu Euromoney nevyhodnocuje žádná speciální porota, pořadí nejlepších privátních bank určují sami účastníci průzkumu s tím, že není možnost nominovat mezi nejlepší privátní banku společnost, kterou reprezentuji, tj. dát hlas sám sobě. Celkový výsledek je pak dán součtem bodů v jednotlivých podkategoriích, přičemž finanční data se nehodnotí. 

Magazín Euromoney byl založený v roce 1969 a stal se jedním z nejvlivnějších publikací o kapitálových trzích na světě.

ČSOB Private Banking obdržela ocenění od Euromoney celkově potřetí (2013, 2015 a 2016). V loňském roce uspěla i v soutěžích Nejlepší privátní banka v ČR organizovanou magazíny The Banker/Professional Wealth Management a Privátní banka roku pořádanou společností Fincentrum.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená