FinExpert.e15.cz

Nehoda na motorce mi změnila život, pomohla pojistka

(Inzerce) Ochrnul jsem a skončil na vozíku. Bez FLEXI životní pojistky bych přišel o byt. Pojistka má smysl.
Nehoda na motorce mi změnila život, pomohla pojistka

Ochrnul jsem a skončil na vozíku. Bez FLEXI životní pojistky bych přišel o byt. Pojistka má smysl. A teď za zranění při nehodě dostanete 2x víc.

Klepněte pro větší obrázek

Neštěstí fakt nechodí po horách. Před dvěma lety jsem to položil v zatáčce na mokré silnici. Narazil jsem hlavou do betonového patníku. Nic si nepamatuju. Že jsem byl dlouho v kómatu, vím od rodiny.

Alespoň, že jsem jel sám. Dřív jsme na projížďky vyráželi i s přítelkyní. Ale ta byla ve čtvrtém měsíci. Měli jsme se radovat se z prcka. Právě jsme dokončili rekonstrukci nově pořízeného bytu. Vypadalo to, že mám před sebou skvělý život. A ve vteřině bylo všechno jinak. Všechno kolem zčernalo.

To, čím si během půl roku boje se smrtí prošla moje rodina, se ani nedá popsat. Zápasil jsem s proleženinami, horečkami, transplantovali mi ledvinu, stěhovali mě z jedné nemocnice do druhé. Každodenní návštěvy, probdělé noci, čekání na nejhorší… Lékaři příbuzným nedávali moc naděje.

Narodila se mi dcera a já u toho nebyl. Měl jsem ale důvod bojovat a můj stav se začal lepšit. Učil jsem se mluvit, mozek to zapomněl. Na nohy se už nikdy sám nepostavím. Jsem v plném invalidním důchodu. Ale žiju. A mé holky mě vrátily do života.

Znovu jsme museli rekonstruovat byt, neprojel jsem ani futry do koupelny. Pomáhají mi rehabilitace i různé cvičební pomůcky, potřebuji léky. Potřebnou péči si mohu dovolit jen díky uzavřené životní pojistce. Z FLEXI mi vyplatili peníze za pojištění invalidity, za velmi vážná onemocnění a za trvalé následky úrazu. Každé riziko jsem si sjednal na pojistnou částku 400 000 Kč. A dohromady tak od pojišťovny dostal 1 640 000 Kč (u trvalých následků dostáváte víc podle rozsahu poškození, já dostal 70 % z trojnásobku pojistné částky).

Teď mají skvělou akci pro nové klienty a pro ty, kdo mají starší typ FLEXI životní pojistky (číslo smlouvy jim začíná číslem 5): Když si od 1. 5. 2014 do 30. 6. 2014 sjednáte FLEXI životní pojištění a v budoucnu se zraníte při dopravní nehodě, zdvojnásobí vám pojistné plnění přesně u rizik, za která jsem peníze dostal já. Za každé riziko dostanete až o 1 milion Kč víc. Můžete sedět za volantem, být spolujezdec, nebo jet na kole nebo na motorce, jít pěšky.

Kdybych využil takové akce, dostal bych za svá zranění při autonehodě o 1 640 000 Kč více. Užil jsem si své, a tak vím, že právě pro tyhle vážné situace má pojistka smysl.

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená