FinExpert.e15.cz

Nechejte svoji platební kartu vydělat (oživeno)

Platební karta vám může pomoci i k radosti a odmění vás za každodenní platby. Přehled probíhajících soutěží.
Nechejte svoji platební kartu vydělat (oživeno)

Pro držitele vybraných platebních karet jsou určeny následující soutěže. Pokud se jich zúčastní, mají šanci na výhry.

Platební karty Maestro

Soutěž probíhá od 1.10.2006 do 31.10. 2006 a každý soutěžící bude automaticky zařazen do slosování o 10 poukázek na spotřební elektroniku v hodnotě 20 000 Kč.

Podmínky soutěže

  • Pouze pro držitele osobní soukromé platební karty Maestro, tj. ne služební nebo podnikatelské.
  • Držitel má trvalý pobyt na území ČR a je starší 18 let.
  • Platební karta je vydána jedním z těchto vydavatelů: BAWAG Bank, Česká spořitelna, Československá obchodní banka, eBanka, GE Money Bank, HVB Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank a Živnostenská banka.

K platbě kartou Maestro můžete použít pouze elektronické platební terminály na území České republiky, na zahraniční transakce se soutěž nevztahuje. Do soutěže se nepočítají výběry hotovosti, resp. převod finančních prostředků z karty na účet. V jednom dni na jednom obchodním místě můžete provést maximálně pět plateb, šestá se do soutěže opět nepočítá. Minimální nebo maximální částka transakce není stanovena.

Výhry

Výherci po vylosování obdrží jednu z deseti poukázek na nákup spotřební elektroniky v síti obchodů Datart v hodnotě 20 000 Kč. Platnost poukázky je 6 měsíců od data vystavení a nelze ji vyměnit za peněžní hotovost. Může tedy vyhrát maximálně 10 soutěžících a o výhře rozhoduje los.

Platební karty Visa a Visa Electron

Soutěž je určena pro všechny držitele platebních karet Visa, tj. embosovaných i elektronických a  probíhá od 1.10.2006 do 31.12.2006. Na rozdíl od soutěže Maestro se musíte do soutěže s Visou registrovat. Registrace probíhá na zde a po vyplnění formuláře a soutěžní otázky jste ve hře. Soutěžní otázka zní: Kolik účastníků odpoví během soutěžního období na tuto otázku?

Za každou platbu kartou Visa můžete opět odpovědět na soutěžní otázku, čímž můžete zvýšit pravděpodobnost výhry. Registrovat se a odpovídat můžete i prostřednictvím SMS na čísle 606 999 000. SMS pak posílejte ve tvaru Visa_Jméno_Příjmení_Číselná odpověď na soutěžní otázku. (Podtržítko znamená mezeru.)

Podmínky soutěže

  • Pouze pro držitele osobních soukromých platební karty Visa a Visa Electron, tj. ne služební nebo podnikatelské.
  • Držitel má trvalý pobyt na území ČR a je starší 18ti let.
  • Platební karta je vydána jedním z těchto vydavatelů: Česká spořitelna, Českoslovenká obchodní banka, Citibank, eBanka, HVB Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank a Živnostenská banka.

Do soutěže se nepočítají transakce uskutečněné na imprinteru a výběry hotovosti, ostatní však ano. Musí se opět uskutečnit pouze v České republice. Minimální nebo maximální částka transakce není stanovena, nesmí však dojít k rozepsání jedné transakce do více transakcí.

Výhry

Hraje se celkem o 272 cen, 12 hlavních a 260 menších cen. Mezi cenami jsou:
2 vozy Škoda Roomster, 10x finanční výhry v hodnotě 10 000 Kč a roční předplatné časopisů AutoMotor, Sport, Harper´s Bazaar nebo GEO.

Platební karty Diners Club

Pro držitele karet Diners Club probíhá celoroční soutěž 365 x Diners Club. Této soutěže se mohou zúčastnit všichni držitelé karet Diners Club. Jedinou podmínkou je, abyste svoji kartu používali co nejčastěji, protože vítězem se stane ten, kdo uskuteční
v průběhu letošního roku nejvíce transakcí. Ocenění se však na konci roku dočká každý, kdo dosáhne alespoň 365 transakcí.

Výhry

Havní cenou je poukaz na luxusní dovolenou pro dvě osoby v hodnotě 100 000 Kč.

Soutěží je víc

Kromě toho Diners Club vyhlašuje v každém čísle bulletinu DC Info dva vítěze
za uplynulé měsíce, kteří provedli nejvíce transakcí platebními kartami Diners Club. Ti obdrží menší odměnu.

Další soutěží je tzv. Jeden tip. Ten vyhlašuje Diners Club ve svém časopisu. Otázka pro třetí kolo soutěže zní: Kolik transakcí uskutečnili čeští držitelé karet Diners Club v průběhu září 2006 v autopůjčovnách? Svůj tip spolu s posledními čtyřmi číslicemi vaší karty Diners Club můžete zaslat nejpozději do 20. listopadu 2006 na e-mailovou adresu. Kdo bude mít nejlepší odhad, získá poukázku na zapůjčení vozu od autopůjčovny Sixt na celý víkend.

Aktualizováno:

Aura karta vydaná společností Cetelem

Cetelem připravil v říjnu pro své klienty soutěž s názvem „10 let splněných přání“. Jedná se o vědomostní SMS soutěž s hlavní výhrou ve formě dovolené dle vlastního výběru v hodnotě 100 000 Kč.

Aby se klienti Cetelem mohli zúčastnit soutěže, musí se nejprve v období od 1.10. do 10.10. do 10.00 hodin prostřednictvím SMS zaregistrovat. Vlastní soutěž bude probíhat od 10.10. do 23.10.2006. V tomto období dostane klient každý pracovní den formou SMS soutěžní otázku s nabídkou tří možností, na kterou musí co nejrychleji odpovědět.

Hlavní cenu, dovolenou dle vlastního výběru v hodnotě 100 000 korun, vyhrává účastník, který správně odpoví na nejvíce otázek, současně dosáhne nejnižšího součtu časů odpovědí a vyčerpá ze své karty v průběhu října alespoň 2 000 korun. Každý den soutěže navíc získá nejrychlejší odesilatel správné odpovědi mobilní telefon Sony Ericsson K750i.

Berte, když dávají

Jestliže máte jednu ze jmenovaných typů platebních karet, určitě se některé soutěže zúčastněte. V porovnání s ostatními  je soutěž Maestro outsiderem, ale držitelé těchto karet mají větší šanci, protože jich je méně. Banky v poslední době ve vydávání preferují Visu Electron. Velmi dobře se stará o své klienty Diners Club, mimo tyto soutěže pro ně pořádá ještě další různé výhody a akce (vstupenky zdarma, slevy apod.). Soutěž Visy je pěkně zpracovaná, takže vlastníte-li jejich kartu, opět jděte do toho.

Další článek


 

celkem 18 komentářů

Nejnovější komentáře

nechte svoji kartu vydělat
čtenář
12. 6. 2007, 07:13
Re:Může vyhrát každý
Jana
4. 10. 2006, 20:39
Re:Super akce!
Zákazník
4. 10. 2006, 17:10
Re:System
Gryz
4. 10. 2006, 15:41
System
Slavomir R
4. 10. 2006, 14:03

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená